eglutia:)
Išsiregistravusi

Žinutės 771

Kraujavimas iš išangės

2009-06-27 14:46 (Prieš 10 m.)

Prieš kokį mėnesį ar ankščiau, tiksliai nebeatsimenu, pastebėjau, kad po turštinimosi išbėga keli lašeliai kraujo, taip būdavo ne visada. Bet šiandien slapinantis iš išangės išbėgo gana daug kraujo, ne keli lašeliai... labai išsigandau. Paieškojau internete truputi info kas tai galėtų būti, galbūt didžiausia tikimybė jog hemorojus, nes jaučiasi dar toks kaip perštėjimas, bet blogiausia storosios žarnos vėžys Gal kuriai iš jūsų taip ar panašiai buvo?

dianakatom
Naujokė

Žinutės 43
2016-04-17 08:56 (Prieš 3 m.)
Na hemarojus as manau taip pat, kiek zinau hemoroju sunku pagydyt, gal tik suletint jo augima galima, taciau riktu eit pas gydytojus ir atlikti storosios ir plonosios zarnos echoskopija per isange, tada tau viska pasakys. Aisku pazystu moteri, kuriai buvo hemorojus, teko atlikti operacija, pasalint ta hemorojaus augli.Geriau kreipkis is kart i gydytojus, kad veliau nebutu per velu
0
Balandėlė1
Dalyvė

Žinutės 72
2016-03-22 09:01 (Prieš 3 m.)
Sveikutė. Nesibaimink labai, manau, kad tai hemorojaus požymis. Būtinai nueik pas gydytoją, pasitikrink. Galbūt sėdimą darbą dirbi? Jei mažai judi ir daug sėdi tai dažnai hemorojus išsivysto. Labai nesmagi liga...Man nėra buvę, bet draugė gydėsi su tepalu: http://www.vaistine.lt/Nereceptiniai_vaistai/Nuo_hemorojaus/CatalogStore.aspx?CatID=PL_649 tik nežinau ar tiksliai šitas.

0
Filtruoti žinutes:
Prieš...

SOS centras

Susisiekite su mumis

Užduokite klausimą, pasiūlykite idėją arba išsakykite problemą.

Klauskite gydytojo

Klauskite Prisimink.lt sveikatos specialistų tiesiogiai!

D.U.K.

Visi dažniausiai užduodami klausimai vienoje vietoje.

Žodynas

Nežinote jums svarbaus termino? Visi paaiškinimai čia.