fuuz
Ekspertė

Žinutės 1534

Baisus sapnas - realybė?

2009-07-07 10:55 (Prieš 9 m.)

Taigi turiu tokią keistą situaciją. Mano močiutė mirė prieš mėnesį ir mama šiomis dienomis pradėjo sapnuoti keistus sapnus kad močiutė nori ją pasiimti.. vieną naktį sapnavo, kad atejo i kambarį, žiūri kad jos mama sėdi su jos tamsiai mėlynu paltu ir juoda skrybėle, mano mama pradėjo šaukti "maaaaamaa".. bet tada, mano tėtis ją pakėlė..
Kitą nakti sapnavo, kad močiutė sako: " gal galėtum paskolinti pinigų, Jonas (mano mamos brolis) pateko į avariją".. Rite mama mums papasakojo ir sako _ "Ką čia galėtų reikšti?"_..
Galiausiai šiąnakt ji sapnavo, kad atsidūrė danguj ir sako aplink pilna angeliuku vaikšto ir jiems kažkas pasakinėja " tu eik į tą pusę, tu eik į aną, tu eik tiesiai ir pan pan...", o mano mama sako "aš nenoriu eiti.. sako tada žiūri toli mama ateina, sako nenori bet tau chirurgas padarys... (kazkaip si fraze visiskai neaiski).. ir paskui dar jai sako.. "tu negalvok kad Jonui reikės daug pinigų, dėl tos avarijos.. (toks lyg atsakymas kurio mama klausė mūsu..)
vienu žodžiu, galbūt čia daugelis nepatikės, ar panašiai, bet kažkaip baugu darosi kai trečia naktis mamai tokia ir tikrai... baisu..
Ką manot? Ką pasiūlytumėt daryti? Ir būtent kodėl tokie sapnai sapnuojasi?
Tėtis sako gal reikėtų mišias užpirkti, nes tikrai darosi nejuokinga..

Filtruoti žinutes:
Prieš...

SOS centras

Susisiekite su mumis

Užduokite klausimą, pasiūlykite idėją arba išsakykite problemą.

Klauskite gydytojo

Klauskite Prisimink.lt sveikatos specialistų tiesiogiai!

D.U.K.

Visi dažniausiai užduodami klausimai vienoje vietoje.

Žodynas

Nežinote jums svarbaus termino? Visi paaiškinimai čia.