Bastetė_
Naujokė

Žinutės 47

Vaikinai forumiečiai

2009-11-09 19:52 (Prieš 9 m.)

Įdomu, kiek čia Jūsų, vaikinai, yra naršančių ir kokios informacijos ieškote?
Šiaip jau mano manymu, kiekvienam vaikinui būtų labai naudinga čia pasiskaitinėti ir sužinoti, kuom merginos gyvena, kokios jų bėdos ir norai. Tada būtų daug lengviau jiems mus suprasti

ZumZum123
Naujokas

Žinutės 7
2018-01-19 08:47 (Prieš 9 mėn.)
Gal kas bandete https://www.ltcstatyba.lt/plyteliu-klijavimas-kaune/

Ieskau meistru, ir idomu, ar sie verti demesio.
0
ViliusMazeika
Ekspertas

Žinutės 2829
2017-05-24 08:04 (Prieš 2 m.)
Beje, anksčiau buvo atsiradę prisiminke pasiūlymų ir vyrams, ne tik moterims (kažkaip "Prisimink variantas vyrams" lyg, užrašas buvo). Tik kai aš neturiu to intymaus gyvenimo ir savo gyvenime jo mažai teturėjau, tai ir tais prisiminko pasiūlymais nepasidomėjau. Tiesiog neaktualu. Apsiribojau tuo, kas man pasiekiama - muzika, aforizmai, humoras ir liūdnos mintys... Daug ko Prisimink svetainėje buvo jau iki manęs - tai tiesiog bendros temos. Tai, kuo dalinasi ir moterys ir vyrai.
ViliusMazeika
0
ViliusMazeika
Ekspertas

Žinutės 2829
2017-02-06 10:53 (Prieš 2 m.)
Šiaip keista, kad kai kurie žmonės įsivaizduoja, jog vaikinai čia prisiregistruoja, nes ieško kokios slaptos informacijos apie moteris ar panašiai. Jei kas nori tokios informacijos gauti, tai čia registruotis visai nereikia. Viskas puikiausiai prieinama kiekvienam ne forumo dalyviui (arba aš ko nors nežinau). Ir neprisiregistravus, liekant nežinomu, manau būtų dar patogiau ieškoti kokios "nevyriškos" informacijos. Pavyzdžiui aš, čia prisiregistravau, kai per google norėjau įsigyti vieną man svarbia knygą apie žuvis. Iš karto atsivertė "Prisimink" skyrelis "perku parduodu". o kai norėjau įdėti minėtą skelbimą, pareikalavo čia prisiregistruoti. Nieko blogo neįtardamas aš taip ir padariau. Beje, nurodžiau viską sąžiningai - ir savo lytį, vardą, pavardę, amžių... Iki tol aš apie tokį " Prisimink" nieko nežinojau.
Šiaip čia yra daugiau bendrų temų, o kadangi jau esu piregistruotas, tai nutariau pasinaudoti galimybę pasakyti savo nuomone kai kuriose man įdomesnėse temose (pvz muzika), bei sukurti savo temų, pajuokauti. Manau daug vyrų pasinaudoja ir "perku parduodu" skyreliu ir taip čia patenka. Nematau nieko blogo tame ( aš beje prekyba neužsiimu, į "perku parduodu " ir buvau įdėjęs tik tą vieną skelbimą.).
ViliusMazeika
0
everyday
Naujokė

Žinutės 38
2015-04-06 21:11 (Prieš 4 m.)
Tikrai pritariu !!!   Gėda   Gėda
Šypsaisi tu - šypsosi visi aplink tave !
1
Filtruoti žinutes:
Prieš...

SOS centras

Susisiekite su mumis

Užduokite klausimą, pasiūlykite idėją arba išsakykite problemą.

Klauskite gydytojo

Klauskite Prisimink.lt sveikatos specialistų tiesiogiai!

D.U.K.

Visi dažniausiai užduodami klausimai vienoje vietoje.

Žodynas

Nežinote jums svarbaus termino? Visi paaiškinimai čia.