Gisana
Ekspertė

Žinutės 10860

Blogas skalbinių kvapas

2010-07-09 11:47 (Prieš 9 m.)

Nesugalvojau kitokio pavadinimo, bet jis daugmaž nusako reikalo esmę. Problema ta, kad maždaug pries pusę metų prasidėjo toks keistas dalykas: Išskalbi rūbus, padžiauni, jie greit išsdžiūsta, bet kai kuriuose vistiek lieka kvapas. O kvapą sunku nusakyt, tarsi tie rūbai būtų ilgai stovėję vandeny, vos ne prašvinkę. Pastebėti keli dalykai: tik storesni rūbai įgauna kvapą, dažniausiai tamsūs. Ir kai kurie džinsai. Svarsčiau daugelį variantų. Galbūt negerai tas, kad jie džiūsta vonioj. Bet bandžiau juos džiovinti ir lauke. Nepadėjo. Be to, jie gana greit vonioj išdžiūsta. Galbūt blogi skalbimo milteliai? Buvo skalbiama su Ariel, Bonux ir panašiai. Naudojau Lenor kvapiklį, minkštiklį. Padėjo keliems skalbimams. Vėliau vėl tas pats. Galbūt vanduo kaltas? Bet anksčiau to nebuvo. Viskas prasidėjo šiemet. Jeigu kas turite kokių patarimų, mielai išklausysiu. Reikia kažką daryti, nes kuo toliau, tuo daugiau teks rūbų išmesti.

~CoolCat~
Dažna dalyvė

Žinutės 302
2016-09-05 10:38 (Prieš 3 m.)
Neseniai kažkur skaičiau straipsnį apie skalbimą, tai buvo užsiminta apie blogą rankšluosčių kvapą. Rašo, kad skalbiniai greitai po skalbimo ima skleisti nemalonų kvapą, kai juose įsiveisia bakterijos. O bakterijas galima panaikinti labai aukšta temperatūra arba išmirkius druskos prisotintame vandenyje.

0
auraend
Naujokė

Žinutės 44
2016-09-05 07:35 (Prieš 3 m.)
Mano skalbyklė irgi pakankamai nauja, tačiau kartais būna blogas skalbinių kvapas. Ir bandžiau keisti skalbimo priemones, niekas nepadėjo. Vėliau draugė rekomendavo išbandyti visiškai kitokias švaros prekes http://www.sveikataisgamtos.lt/50-svaros-prekes Tai likau nustebinta, nes jau po pirmo skalbimo neliko blogo kvapo ir išskalbė labai švariai. Dabar tik tokias perku.
0
skrydistenerife
Naujokė

Žinutės 4
2016-07-19 13:30 (Prieš 3 m.)
Reikėtų nepamiršti prižiūrėti ir pačią skalbimo mašiną. Keletą patarimų galite perskaityti kad ir https://www.mopa.lt/kaip-panaikinti-bloga-kvapa-skalbimo-masinos/
0
kornem
Naujokė

Žinutės 1
2016-06-22 10:33 (Prieš 3 m.)
skalbimo milteliai čia niekuo dėti. Taip yra dėl to, kad blogai džiauni drabužius, liečiasi vieas su kitu ir įgauna tokį "uždususį" kvapą. išskalbk dar kelis kartus, padžiauk pilnai išskleisdama (duodama jiems kvėpuoti) ir dings tas kvapas. dar nuo audinio priklauso. paskaityk daugiau http://damoms.lt/skalbimo-milteliai-ar-tai-svarbu


0
niaringutea
Naujokė

Žinutės 1
2016-05-26 10:59 (Prieš 3 m.)
mes skalbdavom drabuzius, tokius kaip http://www.dresson.lt/katalogas/moterims/rubai/striukes-paltai/ - paltai, dzemperiai ir kitus drabuzius. smirdedavo. Ir viena moteris senyvo amziaus pasake, kodel.O jus iskalbikte kokius penkis kartus ta drabuzi, pries dziaunant gerai iskratykite ir padziaukite taip, kad kuo maziau liestusi su madziaga, tuomet geriau isdzius ir nebus tokie "uzduse" drabuziai.
0
marie claire
Ekspertė

Žinutės 8508
2015-04-23 11:24 (Prieš 4 m.)
Jei skalbimo masina purvina tai ko cia blogais kvapais stebetis? Isplauk visus stalciukus, apacioj kaip merginos sake isvalyk ir karta per menesi nustatyk auksciausia temperatura, vietoj milteliu, minkstikliu pripilk acto ir ijunk kad skalbtusi, - jokiu kvapu nebus.
„Būti moteriškos lyties atstove ir būti moterimi – du skirtingi dalykai“ Viktoras Hugo
0
Lukrecija123
Dažna dalyvė

Žinutės 113
2015-04-23 10:52 (Prieš 4 m.)
Gali būti, kad skalbimo mašinos ne iki galo išskalauja skalbimo miltelius ir dėl to lieka blogas kvapas. Jei yra funkcija - papildomas skalavimas, galite ją išmėginti   Šypsosi mergina
0
Filtruoti žinutes:
Prieš...

SOS centras

Susisiekite su mumis

Užduokite klausimą, pasiūlykite idėją arba išsakykite problemą.

Klauskite gydytojo

Klauskite Prisimink.lt sveikatos specialistų tiesiogiai!

D.U.K.

Visi dažniausiai užduodami klausimai vienoje vietoje.

Žodynas

Nežinote jums svarbaus termino? Visi paaiškinimai čia.