mongoliukas
Dalyvė

Žinutės 84

Priaugintos blakstienos

2010-09-26 15:56 (Prieš 9 m.)

sveikos kokia Jusu nuomone apie tai ir kas priaugina parasykite apie tai placiau,kokia kaina,kaip ir kur seip pati noriu lb ,bet manau ,jog yra tokiu kurios ir namie puikiai daro,kad pigiau zinoma butu

Kritika..
Ekspertė

Žinutės 1013
2016-04-14 18:51 (Prieš 3 m.)
katyt:
DUNNE rašė:
katyt rašė:
Turėjau kokius pusantrų metų. Prieš prisiauginant ilgai svarsčiau, bet neiškenčiau ir išbandžiau. Man labai patiko, mano meistrė labai šauni, aš prašydavau pačių trumpiausių, nes ilgos man negražu, darydavausi korekcijas nelaukiant kol tik 3 blakstienos liks. Ir man atrodė labai gražu. Bet kai nusiimiau (meistrė patarė padaryt pertraukėlę), aplink pradėjau matyt vien baisiai priaugintas. Kažkaip pradėjau svarstyt negi ir aš taip atrodžiau... Bet gi veidrodį turėjau, gerai viskas buvo Kažkaip po to nutariau kad apseisiu, ir nebesiauginsiu. Bet ir vėl neištvėriau, kažkaip labai jau patogu ir gražu man buvo, tai užsirašiau pirmadieniui ir vėl Laukiu nesulaukiu.

o tai kiek mm trumpiausias tau priaugindavo? juk pacios trumpiausios uz pacios savas blakstienas trumpesnes
Žinok kiek mm nežinau, jos ilgesnės už mano pačios, tiesa nedaug.


nebūtinai trumpesnės. Tos trumpiausios greičiausiai buvo 10mm arba 9mm. Tai tikrai būna trumpesnių. Šiaip gražiausiai, natūraliausiai ir dažniausiai ką aš darau yra max 10-11mm, o kas jau eina daugiau, tai arba klienčių norai arba natūralios ilgos:)

0
OnlyTonight
Naujokė

Žinutės 32
2016-04-12 10:55 (Prieš 3 m.)
Jei būtų norinčių prisiauginti blakstienas Klaipėdoje, galėčiau rekomenduoti panelę, kuri puikiai atlieka savo darbą ir už gerą kainą, fb puslapyje galite susirasti, grožio terapijos specialistė Jovita :)
0
katyt
Ekspertė

Žinutės 5172
2014-06-24 16:24 (Prieš 5 m.)
DUNNE rašė:
katyt rašė:
Turėjau kokius pusantrų metų. Prieš prisiauginant ilgai svarsčiau, bet neiškenčiau ir išbandžiau. Man labai patiko, mano meistrė labai šauni, aš prašydavau pačių trumpiausių, nes ilgos man negražu, darydavausi korekcijas nelaukiant kol tik 3 blakstienos liks. Ir man atrodė labai gražu. Bet kai nusiimiau (meistrė patarė padaryt pertraukėlę), aplink pradėjau matyt vien baisiai priaugintas. Kažkaip pradėjau svarstyt negi ir aš taip atrodžiau... Bet gi veidrodį turėjau, gerai viskas buvo   Juokiasi mergina Kažkaip po to nutariau kad apseisiu, ir nebesiauginsiu. Bet ir vėl neištvėriau, kažkaip labai jau patogu ir gražu man buvo, tai užsirašiau pirmadieniui ir vėl  Plojimai Laukiu nesulaukiu.

o tai kiek mm trumpiausias tau priaugindavo? juk pacios trumpiausios uz pacios savas blakstienas trumpesnes
Žinok kiek mm nežinau, jos ilgesnės už mano pačios, tiesa nedaug.
0
Filtruoti žinutes:
Prieš...

SOS centras

Susisiekite su mumis

Užduokite klausimą, pasiūlykite idėją arba išsakykite problemą.

Klauskite gydytojo

Klauskite Prisimink.lt sveikatos specialistų tiesiogiai!

D.U.K.

Visi dažniausiai užduodami klausimai vienoje vietoje.

Žodynas

Nežinote jums svarbaus termino? Visi paaiškinimai čia.