Dowile1
Dažna dalyvė

Žinutės 220

Nemalonus kvapas- gydymas namų sąlygomis?

2010-12-19 08:12 (Prieš 8 m.)

Sveikos moterytes, kiek skaiciau nemazai moteru susiduria su sia problema,taigi,prausiuosi i diena dazniausiai apie 5 kartus,kadangi kankina nemalonus kvapas is maksties,atsiprausus vel po 5 geru minuciu,jauciu vel ta pati kvapa,gal koks grybelis,ar imanoma bent siek tiek panaikinti si kvapa,taip pat kasdien aplanko nemalonios isskyros.Taigi,gal kas ka patarsite? Ar siuo atveju galima bandyti sodos tirpala? Aciu.

Yoko
Dažna dalyvė

Žinutės 110
2015-03-29 15:37 (Prieš 4 m.)
Nemalonus kvapas - tipinis BV požymis http://mumsmoterims.lt/atsinaujinanti-bakterin... Nerekomenduočiau "gydytis" soda ar dar kažkokiomis naminėmis priemonėmis. Praustis penkis kartus per dieną - irgi ne į sveikatą intymiai vietelei. Merginos, žinokit, nemalonus kvapas - pakankama priežastis kreiptis pas ginekologę, nes jei yra BV ar koks uždegimas - geriau neleisti įsisenėti, nes tada tik dar daugiau problemų būna.
0
Lukrecija123
Dažna dalyvė

Žinutės 113
2015-03-20 10:34 (Prieš 4 m.)
Man irgi taip buvo. Tai nuėjau pas gydytoją ir išrašė tabletes į makštį. Tai dabar viskas praėjo ir galiu nesijaudindama dėl blogo kvapo džiaugtis gyvenimu   Šypsosi mergina
0
Filtruoti žinutes:
Prieš...

SOS centras

Susisiekite su mumis

Užduokite klausimą, pasiūlykite idėją arba išsakykite problemą.

Klauskite gydytojo

Klauskite Prisimink.lt sveikatos specialistų tiesiogiai!

D.U.K.

Visi dažniausiai užduodami klausimai vienoje vietoje.

Žodynas

Nežinote jums svarbaus termino? Visi paaiškinimai čia.