a.tiu.ty
Ekspertė

Žinutės 3762

Patarkit, ištino abi pėdos

2011-09-10 19:30 (Prieš 8 m.)

Labas vakaras, sorry kad kuriu temą ne tam skyrelyje, bet čia daugiau narių. Temos paieeškoj, kas padėtų atrast atsakymą neradau, tai gal jūs buvot susidūrę su tokia bėda.


Kai kas jau žino, kad ruošiuos fiziniam pasirengimui, darbinantis į VRM. Taigi man reikėjo pradėt bėgiot (bet nuo 5 klasės iš vis nesu bėgiojus ilgų atstumų, ar tuo labiau greičiui)

Iš viso esu bėgus 2 kartus lauke, galima sakyt ne nuo lėto bėgimo pradėjau, bet nuo vidutiniško iki greito kiek jėgos leidžia, o 3-asis kartas buvo bėgimas šaudykle 10x10 laikui. rezultatą pasiekiau geresnį negu reikia, bet.... po jo prasidėjo nesąmonės. (bėgau į savaitę po kartą, o ne 3 dienas iš eilės)

O dabar bėda tokia, kad po 3 karto bėgimo, sekančią dieną pradėjo tinti kojos ties pėdų kulniukais, truputi žemiau nei čiurna, o gal net ir ji vietomis. Skausmas iš pradžių buvo lengvas einant, po to pradėjo taip skaudėt, kad pradėjau šlubuot, bėgt išvis neįmanoma. O dabar pastebėjau, kad skaudėt pradeda ir sėdint. Tinimas paūmėja dieną, paskausta (pati dirbu mokykloj, ir nuolat sėdžiu), o į vakarą pradeda nesveikai skaudėt, va kad ir dabar sėdint.


Ir nesuprantu kas čia gali man būt? patempt tikrai nepasitempiau kojų bėgant, tai mąstau gal koks uždegimas, ar sąnariai parėjo nuo krūvio. O kas keisčiausia, nusipirkau kedus bėgiojimui, sekančią dieną prabėgau 10x10 ir sekančią dieną kojos parėjo. Tai vat šiandien 4 diena kaip skauda ir patinę.


P.S turiu tokius tepalus: voltaren, spinax, traumel, vakarais mirkinu kojas druskoj, šiankat ir degtine tryniau kojas, tai ryte visai neblogai jaučiaus, bet į dieną vėl tas pats atsinaujina, ir grįžta skausmas.

Gal kam taip buvo?man reik skubiai pagydyt kojas, ir vėl pradėt bėgiot, nes jei reiktų dabar daryt fizinį pasirengimą, neišlaikyčiau nes nepabėgčiau net 10 metrų

jau va 2 dieną kai išvis atsisakiau sporto (o gal galėjo ir nuo atsispaudimų kokių taip pasidaryt?)

Iš principo, moteris gali ir patylėti, bet deja - moteris to principo neturi.. :)
auraend
Naujokė

Žinutės 44
2016-06-03 13:33 (Prieš 3 m.)
Gali pasiskaityti čia apie pėdos skausmą ir kaip jo išvengti http://www.pesplanus.lt/lt/Kaip-begiojant-isvengti-pedu-skausmo-kiekvieno-begiko-atmintine Dėl pėdų tinimo man kai tap buvo gydytoja paskyrė bedruskę dietą ir arbatą kažkokią žolelių gerti.Po savaitės viskas susitvarkė. Bet nežinau ar tau padės, jei tai susiję su didelio sporto krūvio pasekmėm.

0
Filtruoti žinutes:
Prieš...

SOS centras

Susisiekite su mumis

Užduokite klausimą, pasiūlykite idėją arba išsakykite problemą.

Klauskite gydytojo

Klauskite Prisimink.lt sveikatos specialistų tiesiogiai!

D.U.K.

Visi dažniausiai užduodami klausimai vienoje vietoje.

Žodynas

Nežinote jums svarbaus termino? Visi paaiškinimai čia.