chalatas
Naujokė

Žinutės 24

Kraujavimas ciklo viduryje vartojant kontraceptikus

2011-11-18 10:20 (Prieš 7 m.)

Sveikos panos Gal kam yra buvusi tokia situacija? Dabar geriu tik 4 KT pakuotę, ankščiau jokių kraujavimų ciklo vidury nebuvo.. Ir ne rudos išskyros bet labiau "atskiestas" kraujas jau antra diena pasirodo. Skaičiau jog tai gali reikšti jog nepakankamas hormonų kiekis tabletėse? Ir neturiu galimybės nueiti pas savo gydytoją, nes negyvenu kurį laiką Lietuvoj. Ar reikia rimtai tuo susirūpinti?
Išvis KT pradėjau gerti dėl sveikatos problemų - dėl nepakankamo kažkurio hormono kiekio nepasirodydavo mėnesinės, tai KT turėtų padėt organizmui vėl gamint pakankamai to hormono..
Žodžiu nebesuprantu kas darosi, ar galėjo kaip nors stresas tai sukelti? Nes pastaruoju metu gyvenu ne patį sveikiausią gyvenimo būdą..
Būsiu dėkinga už bet kokius patarimus

TavoMano
Dalyvė

Žinutės 52
2015-08-05 11:50 (Prieš 3 m.)
Nenoriu kurti naujos temos,tai atnaujinsiu seną   Šypsosi mergina geriu kt jau metus,jokių problemų nebuvo,kol netikėtai prasidėjo tos dienos visai nelaiku,vidury ciklo,tęsėsi ilgai,virš savaitės   Alpsta(įprastai tos dienos man trunka 3-4 dienas),o kai atėjo tikrųjų dienų laikas,aišku niekas nepasirodė,dabar tik nuolat užeina skausmai lyg per tas dienas,nors kraujo nėra (skausmai tiesiog prasideda staiga). Lėksiu pas ginę,tik,kad laukti dar ilgai   Blogai gal kuriai irgi taip buvo? Ką sakė ginė? Labai neramu man,kas galėjo čia sudurniuoti man  Nustebus
0
Filtruoti žinutes:
Prieš...

SOS centras

Susisiekite su mumis

Užduokite klausimą, pasiūlykite idėją arba išsakykite problemą.

Klauskite gydytojo

Klauskite Prisimink.lt sveikatos specialistų tiesiogiai!

D.U.K.

Visi dažniausiai užduodami klausimai vienoje vietoje.

Žodynas

Nežinote jums svarbaus termino? Visi paaiškinimai čia.