Manija89
Išsiregistravusi

Žinutės 20

Degina makštį

2011-11-27 15:45 (Prieš 8 m.)

Sveikos Nemaloni bėda ištiko, pradėjo labai deginti makštį šlapinantis, bet ne visuomet. Labiausiai skauda įvedant varpą, bet kai vaikinas prasijuda - viskas kaip ir gerai. Bet dabar vat yra toks nemalonus jausmas, ypač mažųjų lytinių lūpų pabaigoje, tas pats galiukas toks skaudus atrodo kai apsičiupinėjau. Šeip nemalonių išskyrų nėra, niekas neparaudę, sudrėkstu mylintis irgi gerai labai. Ir nesuprantu kas čia gali būti? Gal kokia žaizdelė susidarė dėl gan grubaus ir dažno sekso? O gal pvz. gali būti kalti tamponai? Nes nesenai pradėjau naudoti, tai gal kokia alergija. Ar čia gal jau koks uždegimas, pienligė pvz? :)
Ai ir dar gal įtakos galėjo turėti ne higienai skirtos priemonės, kurių gal kiek padauginau? Ta prasme naują kūno purškiklį kaip tik pradėjau naudoti 4dnį, o 5dnį prasidėjo skausmai. Ir kai purkšdavau, gal kiek padauginau netyčia purkšdama ties tarpkoju. Ir beje taip pat naujuoju losjonu gal nereikėjo tepti makšties sienelių.. Tai gal čia susimoviau parinkdama neleidžiamas priemones

amikaela3
Dalyvė

Žinutės 70
2016-07-25 07:12 (Prieš 3 m.)
Manau jums reikėtų pasidomėti apie makšties sausumo gydymą http://www.azuolynomedicinosklinika.lt/blogas/maksties-sausumas. Manau, kad gali būti būtent tokia priežastis viso to.

0
Filtruoti žinutes:
Prieš...

SOS centras

Susisiekite su mumis

Užduokite klausimą, pasiūlykite idėją arba išsakykite problemą.

Klauskite gydytojo

Klauskite Prisimink.lt sveikatos specialistų tiesiogiai!

D.U.K.

Visi dažniausiai užduodami klausimai vienoje vietoje.

Žodynas

Nežinote jums svarbaus termino? Visi paaiškinimai čia.