cikytaaa
Ekspertė

Žinutės 943

Vartojant kt skauda pilvą...

2013-10-14 23:58 (Prieš 5 m.)

sveikos,nu jau isivaizduoju kiek bus pasipiktinusiu mano sukurta tema,bet jus geriau susilaikykit nuo tokiu komentaru kaip ;tokia tema jau buvo pasieskok: :)) ieskojau bet nelabai cia man sekasi su tom paieskom:) kam bus nesunku tos pasisakys:) tai va pries 19 dienu pradejau gerti kt RIGEVIDON,atrodo nuo pat vartojimo pradzios prasidejo keisti pilvo skausmai.. vos ne kiekviena diena jauciu toki nebaisiai stipru skausma ( panasu i toki koks buna pries menesines) ypatingai rytais arba nubudus nakti jis jauciasi..nu aisku ir isskyru padaugejo, kitokiu salutiniu poveikiu kaip ir nejutau,gal kam nors irgi taip yra ar buve? :) aciu toms kurios nepatinges atsakyti

Filtruoti žinutes:
Prieš...

SOS centras

Susisiekite su mumis

Užduokite klausimą, pasiūlykite idėją arba išsakykite problemą.

Klauskite gydytojo

Klauskite Prisimink.lt sveikatos specialistų tiesiogiai!

D.U.K.

Visi dažniausiai užduodami klausimai vienoje vietoje.

Žodynas

Nežinote jums svarbaus termino? Visi paaiškinimai čia.