Queencarmen
Naujokė

Žinutės 1

Mokymasis savarankiškai arba nuotoliniu būdu.

2014-08-10 19:28 (Prieš 5 m.)

Sveiki, gal kas esat taip mokinesi? Šiais metais eisiu į 10 klasę, bet susiradau ir nuolatinį darbą, pinigų dėl tam tikrų priežasčių tikrai reikia. Darbo laikas truks nuo ryto iki vėlaus vakaro, todėl į pamokas niekaip nenueičiau, o mokyklos mesti irgi labai nenoriu. Jei kas esate išbandę tokį mokymasį, prašau pasidalinkit patirtim, kaip ten viskas vyksta ir pnš. liksiu labai dėkinga.

PureBreeze
Ekspertė

Žinutės 23549
2014-10-02 06:48 (Prieš 5 m.)
Univere dirbti viskas ok, bet mokykla BUTINA lankyti ir pabaigti. Savarankiskai pasimokysi max menesi i mesi, nuotoliniu budu pabaigus ne tas pats bus, kas normaliai pabaigus. Pakentek dar pora meteliu, dirbt eik savaitgaliais, jei labai reikia, bet tik nesugalvok mokytis savarnakiskai ar nuotoliniu budu, nes mokslam bus amen, o paskui likusi gyvenima galesi dibt tik nekvalifikuotus darbus uz minimuma   Bijo
0
Mrs_kritika
Ekspertė

Žinutės 22059
2014-08-25 10:35 (Prieš 5 m.)
Su pilnu etatu darbo Tu niekaip nespesi, na gal nebent, jei esi dupergabi. Bet tau sius uzduotis ir turesi visas atsiskaityt, Kai jeigu gyvai eini gali netycia ir praslyst, o Cia turesi jiems viska siust ir yra tam tikros atsiskaitymu datos. Dirbant puse etato gal ir imanoma. Gal geriau bandyt kazkokia vakarine mokykla?
0
(ne)blondine
Ekspertė

Žinutės 2770
2014-08-18 13:58 (Prieš 5 m.)
O tai tau BUTINA dirbti? Nes aš neysivaizduoju kaip galima tai suderinti... Ir ar tai išvis yra įmanoma. Pagalvok, baigsti vėlai vakare ir dar galvoji namų darbus daryt, ruoštis kontroliniams??
0
Filtruoti žinutes:
Prieš...

SOS centras

Susisiekite su mumis

Užduokite klausimą, pasiūlykite idėją arba išsakykite problemą.

Klauskite gydytojo

Klauskite Prisimink.lt sveikatos specialistų tiesiogiai!

D.U.K.

Visi dažniausiai užduodami klausimai vienoje vietoje.

Žodynas

Nežinote jums svarbaus termino? Visi paaiškinimai čia.