barbyte 56
Naujokė

Žinutės 6

Krūties atstatomoji operacija po mastektomijos

2015-01-28 17:44 (Prieš 4 m.)

Sveikos,ši tema buvo šiame forume,bet jau užmiršta.Noriu,kad moterys pasidalintų savo išgyvenimais.ir patirtimi.
Moterys Lietuvoje tikrai mažai,nepakankamai žino apie krūties atstatomąsias operacijas.
Noriu papasakoti savo istoriją:
Prieš tris su puse metų susirgau klastinga liga,kurios diagnozė vėžys.Tai sužinojus,atrodo žemė slydo iš po kojų...Po to viskas vyko greitai;opercija(nupjauta kairė krūtis),chemoterapija,gydymas.Jeigu man kas būtų pasakę tada,kad galiu daryti plastinę operaciją ir vėl tapti šeimininke savo pilnaverčio kūno,net nebūčiau apie tai pagalvojus...;ar mažai skausmo patyriau,sakyčiau sau.Bet laikas gydo.Prabėgo net 3,5 metų,liga neatsinaujino.O su protezu vaikščioti nebuvo patogu;prakaituoja, slidinėja...ir šiaip nemalonu. Šiai operacijai paskatino mane gydančios onkologės žodžiai;ar nebūtų laikas?Nežinau kodėl,bet ilgai neabejojau.Nukeliavau tiesiai į Santariškių Plastinės chirurgijos korpusą F.Suradau reikalingą specialistą,pasikonsultavau,sužinojau kas kaip.Pasirodo,kad operacija iš savo audinių yra 100% KOMPENSUOJAMA ligonių kasos!Moteriai nereikia mokėti nieko.Reikalingas tik jos ryžtas ir kantrybė.Pasiryžimas,TIKĖJIMAS,NORAS vėl tapti pilnaverte.Paskirtą dieną;su šeimos gydytojo siuntimu ir reikalingais tyrimais atvykau operacijai.Neslėpsiu sakydama,kad tai sudėtinga operacija.Bet,kai iš tavo kūno dalies yra suformuojama krūtis,organizmas nepatyria jokių atmetimų reakcijų-ji prigijo puikiausiai.O dar ir pilvukas tampa plokštesnis.Juk kitos moterys tai daro estetiniais sumetimais,MOKĖDAMOS didelius pinigus,o mums tai atliekama nemokamai!Dabar laukiu antro etapo,kai atstatyta krūtis visai susiformuos,o to seks trečias etapas.Ir tada aš užmiršiu,kad buvau netekusi jos.
Mielos moterys,sakau jums,NEBIJOKITE ! PASIRYŽKITE ir jūsų gyvenimas vėl taps pilnavertis Taip dabar jaučiuosi aš ir linkiu jums to paties.Linkiu iš visos širdies.

barbyte 56
Naujokė

Žinutės 6
2015-10-03 20:22 (Prieš 4 m.)
Sveikos,visos moterys,kurios patyrėte šiuos išgyvenimus.Noriu pratęsti savo temą.Štai ir atėjo II-as etapas.Spalio pabaigoje vykstu vėl į Santariškių plastinės chirurgijos korpusą.Man bus atliktos kelios korekcinės operacijos.
0
barbyte 56
Naujokė

Žinutės 6
2015-04-16 20:31 (Prieš 4 m.)
Dėkui,Livija,Džiaugiuosi,kad dabar esi sveika.Linkiu tau kuo geriausios sveikatos ir laimės.   Gėlės
0
Livija124
Naujokė

Žinutės 1
2015-04-08 20:40 (Prieš 4 m.)
Žaviuosi Jūsų drąsa iš tiesu Jus šaunuolė. Esu išgyvenusi šią ligą ir žinau..... žinau tą jausmą,kai nebe gali daugiau pagalvoti apie jokias operacijas (aš turėjau keturias) ir galvoji ačiū kad tik esi gyva,darbinga,veikli ....bet laikas gydo ir širdies skausmą ir norisi būti dar laimingai.
Man prabėgo 10 metų ir tik dabar aš ryžausi apie tai rimtai galvoti.
0
barbyte 56
Naujokė

Žinutės 6
2015-02-04 09:26 (Prieš 4 m.)
Dėkui už palaikymą
0
Eternity*
Ekspertė

Žinutės 38849
2015-02-03 11:34 (Prieš 4 m.)
Saunuole, linkiu stiprybes ir optimizmo   Gėlės
Daisypath Anniversary tickers
0
Filtruoti žinutes:
Prieš...

SOS centras

Susisiekite su mumis

Užduokite klausimą, pasiūlykite idėją arba išsakykite problemą.

Klauskite gydytojo

Klauskite Prisimink.lt sveikatos specialistų tiesiogiai!

D.U.K.

Visi dažniausiai užduodami klausimai vienoje vietoje.

Žodynas

Nežinote jums svarbaus termino? Visi paaiškinimai čia.