gloryi
Naujokė

Žinutės 4

Studentų gyvenimas

2015-02-10 17:29 (Prieš 4 m.)

Noreciau suzinoti daugiau apie studentu gyvenima lietuvoje. Tiek apie mokslus, ar sunku ar lengva, tiek apie islaidas, ar sunku pragyventi, kokios islaidos ir pan.

gloryi
Naujokė

Žinutės 4
2015-02-16 18:08 (Prieš 4 m.)
Todel nes as ne gyvenu Lietuvoje, bet kilo ideja kad galbut nuo rudenio atvaziuoti i vilniu studijuoti. Tai nelabai zinau kainu ar kaip kas vyksta. Bandziau ziureti, ieskoti internete, bet nerandu tiek informacijos. Randu vien tai kaip studentai sunkiai gyvena. Pasiilgau Lietuvos ir jei gausiu stipendija butent toms studijoms kuriu noreciau tada su mielu noru grysciau bent ketveriem metam i Lietuva   Šypsosi mergina
0
katyt
Ekspertė

Žinutės 5172
2015-02-14 20:50 (Prieš 4 m.)
Na mano galva nėra sunku studentam iš esmės. Na jei jie stengiasi žinoma, jei tingi ir nori visko ant lėkštutės - tada taip, gali atsirasti ir šiokių tokių papildomų sunkumų.
Na išlaidos manau tokios kaip ir ne studentu (būstas, jei tenka išsikelt iš tėvų namų, maistas, higienos priemonės ir t.t.) tik tam tikrais atvejais gali prisidėti mokesčiai už mokslą.
Aš pati pradėjau dirbti po pirmų studijų metų ir puikiai tai derinau su savo studijomis. Tiesa, tada dar gyvenau su tėvais, bet taip pagalvojus dabar, būčiau pragyvenus ir jei būtų tekę už būstą tuo metu pačiai mokėtis, tuo labiau kad bendrabučiai aukso kalnų nekainuoja.
Dėl mokslų - vėlgi priklauso nuo žmogaus, kiek jis suinteresuotas mokytis ir t.t. Žinoma, sunkių momentų būna, ypač per sesijas.

O kodėl tau iškilo tokie klausimai?
0
Filtruoti žinutes:
Prieš...

SOS centras

Susisiekite su mumis

Užduokite klausimą, pasiūlykite idėją arba išsakykite problemą.

Klauskite gydytojo

Klauskite Prisimink.lt sveikatos specialistų tiesiogiai!

D.U.K.

Visi dažniausiai užduodami klausimai vienoje vietoje.

Žodynas

Nežinote jums svarbaus termino? Visi paaiškinimai čia.