sandrute1995
Naujokė

Žinutės 1

Vaikinas nebenori sekso

2015-02-21 17:47 (Prieš 4 m.)

Sveiki,

esu sunerimusi, kadangi su vaikinu draugaujam metus laiko. Is pat pradziu mylejomes 4 kartus per diena mazdaug, ir rytais labai daznai. taciau per siuos puse metu susitinkam tik savaitgaliais,nes gyvenu kitam mieste, ir pastebejau, kad jis nori sekso gal karta per diena.. Ryte net nebeatsimenu kada mylejomes.. Net kai susitinkam taip retai, jis ne visada parodo,kad nori sekso su manimi. Ar tai normalu,kad jau pirmais draugystes metais seksas tik karta per diena ir tik kelis kartus per savaite? ar tai jau reiskia,kad as jam atsibodau??

Salvatore1996
Dalyvė

Žinutės 50
2015-03-04 12:30 (Prieš 4 m.)
Pas mane panasi situacija. As su draugu per atstuma draugauju. Jis zinok ne nenori myletis o tiesiog jo drauguzis atprato tureti tave salia ir tiesiog nebepatempia todel rytais jis su tavimi nebesimyli. Nenerimauk viskas yra gerai kai busit arciau vienas kito bus kitaip.  Merkia akį
Daisypath Friendship tickers Lilypie Pregnancy tickers
0
Šokoladė
Ekspertė

Žinutės 4374
2015-02-26 18:36 (Prieš 4 m.)
Gal jis tiesiog priprato prie tavęs ir dabar jam tiek užtenka, galbūt yra ir kitų problemų.O kaip jis šiaip elgiasi su tavimi?Ar pasikeitė kas tarp jūsų neskaitant sekso?
Žmonės skirtingi ir visaip čia gali būti, kiti pabuvę daugiau laiko kartu pradeda rečiau mylėtis ir jiems tai netrukdo, kiti galbūt išlieka panašūs kaip ir draugystės pradžioje.Čia nuo žmonių priklauso, tad nereikia užsipulti vaikino.Siūlau pirmiausiai pasikalbėti.
0
karstuole
Naujokė

Žinutės 15
2015-02-21 22:04 (Prieš 4 m.)
Na as manyciau, kad jam gal tiesiog per daug.. nes vaikinai negali taip daznai kelis syk i diena daryti, nes organizma nusilpnina ir gali pazeisti savo vyriska pasididziavima, reik pailseti, ir bent 4 valandu miego, kad vel viskas atsistatytu.. tai gal tiesiog kas negerai ir nenori sakyti...
0
Eziuxxx
Ekspertas

Žinutės 1006
2015-02-21 20:28 (Prieš 4 m.)
Gali visko būti. Esi jauna, nestovėk vietoje, neieškok problemų. Eik tolyn.
Tobulybė - sako jos nėra, bet aš jos ieškau. Jūs sakot - tobulų nėra, ieškai to ko nėra. O aš sakau, kad yra, nes galbūt tu man tobula.
0
Filtruoti žinutes:
Prieš...

SOS centras

Susisiekite su mumis

Užduokite klausimą, pasiūlykite idėją arba išsakykite problemą.

Klauskite gydytojo

Klauskite Prisimink.lt sveikatos specialistų tiesiogiai!

D.U.K.

Visi dažniausiai užduodami klausimai vienoje vietoje.

Žodynas

Nežinote jums svarbaus termino? Visi paaiškinimai čia.