lala_lala
Naujokė

Žinutės 8

KT ir kraujavimas

2015-02-24 07:39 (Prieš 3 m.)

Sveikos! Nesenai pradejau vartoti"Yasminelle" kontraceptikus. Viskas lyg ir normaliai buvo. Taciau likus savaitei iki KT baigimo pradejau kraujuoti (ne kaip per menesines, tik teplioti). Ieskojau internete ar tai normalu, tai radau informacijos jog tai yra visiskai normalu nes organizmas prisitaiko prie pokyciu. Kartais buna kad menesi ir net daugiau taip teplioja, kitur radau kad tai reiskia jog KT tau netinka ir reikia jas keisti.
Tad norejau paklausti gal ir jum teko su tuo paciu susidurti? Keitete KT ar tepliojimas praejo po tam tikro laiko?

clickhere
Ekspertė

Žinutės 12938
2015-02-24 14:05 (Prieš 3 m.)
lala_lala rašė:
clickhere rašė:
Palauk 3men ir tada ziurek   Šypsosi mergina


Na jo, nutraukti tikrai neplanuoju.
Va siandien prasidejo didesnis kraujavimas, bet manau del to kad sergu ir imu dar kitus vaistus. Kadangi man angina, reikia imti vaistu numusti temperatura, plius israse purskala i gerkle kuris yra antibiotikas.


neturetum kraujuoti del vaistu. Toks gali buti pasalinis kt poveikis kol organizmas taikosi prie ju.
Daisypath Graduation tickers
0
lala_lala
Naujokė

Žinutės 8
2015-02-24 13:34 (Prieš 3 m.)
clickhere rašė:
Palauk 3men ir tada ziurek   Šypsosi mergina


Na jo, nutraukti tikrai neplanuoju.
Va siandien prasidejo didesnis kraujavimas, bet manau del to kad sergu ir imu dar kitus vaistus. Kadangi man angina, reikia imti vaistu numusti temperatura, plius israse purskala i gerkle kuris yra antibiotikas.
0
clickhere
Ekspertė

Žinutės 12938
2015-02-24 09:45 (Prieš 3 m.)
Palauk 3men ir tada ziurek   Šypsosi mergina
Daisypath Graduation tickers
0
Filtruoti žinutes:
Prieš...

SOS centras

Susisiekite su mumis

Užduokite klausimą, pasiūlykite idėją arba išsakykite problemą.

Klauskite gydytojo

Klauskite Prisimink.lt sveikatos specialistų tiesiogiai!

D.U.K.

Visi dažniausiai užduodami klausimai vienoje vietoje.

Žodynas

Nežinote jums svarbaus termino? Visi paaiškinimai čia.