sunrose1
Naujokė

Žinutės 3

Skausmas širdies plote po kairiąja krūtimi

2015-06-14 21:51 (Prieš 4 m.)

Sveiki, jau 3 metus kankinuose su skausmu, kaireje puseje, po kaire krutimi, sirdies plote, sonkauliu zonoje. Atlikti ivairiausi tyrimai, taciau niekas nerasta, jokie vaistai nepadeda. Skausmas maudziantis, duriantis, lyg toje vietoje uzspausta butu. Daktarai is pradziu gyde nuo tarpsonkaulines neuralgijos, taciau jokie vaistai nepadeda, proceduros taip pat. Gal kas nors yra susidures su panasia situacija?

sunrose1
Naujokė

Žinutės 3
2015-06-21 09:06 (Prieš 4 m.)
Kaip issigydeti ir kiek laiko jums tesesi?
0
sunrose1
Naujokė

Žinutės 3
2015-06-17 23:26 (Prieš 4 m.)
Esu pasidariusiu magnetini rezonansa stuburo juosmenines dalies bei krutini es, kaklo dalies rentgenas yra padarytas. Tik juosmineje dalyje nustatyta nedidele isvarza, bet nuo jos gydytojais sake skausmas turetu eiti i kojas nebent, tikrai ne i sonkauliu sriti, daugiau pakitimu nerasta. Sportuoju jau pradejau nuo gruodzio menesio, taciau buna, kad tie skausmai vargina ir sporto metu. O jusu pamineti vaistai receptiniai?
0
s.aureus
Ekspertė

Žinutės 3046
2015-06-17 17:37 (Prieš 4 m.)
Pirmiausia išsitirk stuburo kaklinę ir krūtinininę dalį. Jeigu skausmą sukelia stuburo išvaržos, padeda reguliarus plaukiojimas baseine, joga. Blogiausiu atveju vaistai. Dažniausiai vaistai nuo skausmo neveikia. Tokiems migruojantiems skausmams gydyti skiriamas Pregabalinas. Pradedant nuo 75 mg x 2. Bet vaistais ilgai gyva nebūsi... Sportuoti reikia
0
Filtruoti žinutes:
Prieš...

SOS centras

Susisiekite su mumis

Užduokite klausimą, pasiūlykite idėją arba išsakykite problemą.

Klauskite gydytojo

Klauskite Prisimink.lt sveikatos specialistų tiesiogiai!

D.U.K.

Visi dažniausiai užduodami klausimai vienoje vietoje.

Žodynas

Nežinote jums svarbaus termino? Visi paaiškinimai čia.