gungugun
Naujokė

Žinutės 43

Ar skiriasi mylintys vienas kitą žmonės?

2015-08-07 19:49 (Prieš 4 m.)

Labas, panelės. Kaip niekad reikia Jūsų nešališkos nuomonės..
Jau du metus draugauju su vaikinu. Jis itin geras man, rūpinasi, žinau, kad mane myli ir aš tai vertinu. Ir pati jį myliu, o mintis apie skyrybas mane skaudina be galo.. Bet ji aplanko vis dažniau..
Esmė tame, kad jis yra piktas. Ant visko. Neturi jokių pomėgių ar užsiėmimų, visi jam blogi, netalentingi, visi kitų pomėgiai kvaili. Nekvaila tik tai, kas neša naudą. Iki jo mėgdavau skaityti knygas, buvau kūrybinga asmenybė, nuolat spinduliavau optimizmą. Nors jis ir nedraudžia man užsiimti norima veikla, tačiau dėl jos pašiepinėja ir dėl to savo užsiėmimų atsisakiau.. Niekur neinam, nieko neveikiam. Jis nemato prasmės tarkim vienai dienai nulėkt prie jūros ar pan. Sako, kad nieko neveikiam, nes neturim pinigų. Taip, jis įpusėjo trečią dešimtį, tačiau nedirba, nors studijuoja ir planuoja po kažkiek metų daug uždirbti.
Dažnai būna konfliktų. Aš dažnai verkiu, jis manęs neišklauso ir už ašaras gaunu didžiausią įmanomą pyktį. Tai mane skaudina. Atvirai pakalbėti su juo neišeina, nes jis laiko tai mano svaigimu ir problemų ieškojimų.
Esame tokie jauni, o lyg būtume senukai..
Aš jį myliu, bet jaučiu, kad būsiu nelaiminga, jei jis toliau bus pasyvus, nieko nesidomintis ir vis niurnantis dėl visko ant manęs. Ir jis verčia mane jaustis kalta dėl visko... O man be galo sunku. Žinau, kad negaliu tikėtis, kad jis pasikeis.
Šiandien jau išgirdau iš savo tėvų, kad jie nuogąstauja dėl mano ateities su juo. Nutylėjau, nieko nesakiau jiems. Užtad jau rašau čia. Nes nebežinau ,kas toliau.

myliuji
Ekspertė

Žinutės 3131
2015-11-08 13:31 (Prieš 3 m.)
Sakai, kad sunku skirtis?
Pradziai sulau- nebegyventi po vienu stogu. Pagyvensit atskirai ir toliau bus aisku ka daryti. Busi laisvesne, galesi sau ramiai nuspresti, kaip kur kada ir su kuo nori leisti laisvalaiki. Praplesi akirati. Dziaukis gyvenimu, o ne visa laika kiurksek namuose, su baime, kad vaikinas vel prievarta (nesvarbu fizine ar moraline) nori tave "paimti"
0
myliuji
Ekspertė

Žinutės 3131
2015-11-08 13:25 (Prieš 3 m.)
Nesuprantu taves visiskai...
Taigi pati matai, kad su laiku sitiacija tik blogeja... "Anksciau toks nebuvo.."
Jei pasikalbetum su teisesaugoninku, jis Tau gal padetu suprasti, kad vaikinas Tave prievartauja...
Toks vaizdas susidaro, kad Tau patinka kankines vaidmuo...
Nueik pas psichologa, gal kalbant akis i aki Tau greiciau pades susivokti, ka daryti toliau. O kad kazka reikia radikaliai keisti, tai daugiau nei akivaizdu.
0
gungugun
Naujokė

Žinutės 43
2015-11-08 13:23 (Prieš 3 m.)
Viskas. Šiandien gražiuoju išsiskyrėm. Širdis plyšta...
0
Tik šiaip
Ekspertė

Žinutės 2149
2015-11-08 11:57 (Prieš 3 m.)
Tikiu, kad tavo vaikinas turi gerų sąvybių, ir taip tiesa, kad nėra tobulų, bet... pati sakai, kad:

1) Tavo vaikinas nenori normaliai kalbėtis apie santykius. Tai kaip jūs kažką keisit, jei vienas net kalbėtis nenori?
2) Jis tavęs negerbia išjuokdamas tavo pomėgius, neleisdamas tau spręsti kaip ir kada tau ilsėtis, kada liestis (beje nėra skirtumo tarp "gražaus lindimo" ir "grubaus lindimo", abu yra prievarta). Pati sakai, kad vienintelis būdas išlaikyti ramybę santykiuose, tai tau visiškai atsisakyti savo poreikių ir asmenybės.

Nežinau, ką skaitai apie santykius. Paskaityk apie smurtą santykiuose, kaip jį atpažinti ir ką daryti. Ne tu pirma tokioje situacijoje ir ne paskutinė. Dauguma tyli, nes gėda apie tai šnekėti arba bijo užgaulių komentarų, o dar ir pačiai sunku prisipažinti kokioje situacijoje esi. Sakei tavo tėvai nuogastauja, tai gal jie padėtų tau pasižiūrėti į situaciją iš šalies ir patartų ką daryti?
I am bad and that is not bad. I am not good and that is good. https://www.facebook.com/noriuskaityti
0
antikineziema
Ekspertė

Žinutės 9465
2015-11-08 09:55 (Prieš 3 m.)
O kokio tu palaikymo tikiesi? Kokia situacija,tokie ir komentarai. Na,bet tipiskas modelis: pirmiausia verkiama,kaip blogai,paskui ginama,koks jis geras Krizena
0
gungugun
Naujokė

Žinutės 43
2015-11-07 20:34 (Prieš 3 m.)
nekaltinu aš savęs dėl mūsų santykių dabartinės padėties. Tik mąstau, kad gal aš anksčiau kažką ne taip dariau, kad dabar jis toks piktas, nelaimingas, dėl ko mes abu kenčiam. Nes anksčiau taip tikrai nebuvo, jis taip nesielgdavo..
Jis su manim prastai elgiasi, nes pats yra nelaimingas dėl dabartinės padėties. Abu esame įsitempę ir abiems yra vienodai sunku. Tai tik dar labiau skatina mūsų pykčius.

Beje, kai skaitau, ką rašau, man pačiai labai baisiai viskas skamba, nors realybėj yra truputį kitaip. Čia lieju nuoskaudas, blogiausius dalykus, tad gero mažai paminiu. Pvz. jis pakankamai dažnai man dovanoja gėles, padeda man tvarkytis namuose, dažnai gamina valgyti, kiekvieną naktį miegant apkabina..

Rašau Jums dėl to, kad man toks gyvenimas su vaikinu yra visiška naujiena. Aš įsivaizduoju, kad visi santykiuose praeina sunkius momentus, bet nežinau, kiek galima leisti, o kiek ne ir visiškai neturiu su kuo pasitarti.. Nebūna juk tobulų žmonių.

Man be galo liūdna, pikta, skaudu, viskas vienu metu. Suprantu, kad situacija prasta, dėl to ir rašau čia - man reikia kažkokio palaikymo, patarimo. Vis dėlto, iš kai kurių jūsų sulaukiu vos ne žeminimų, pasipiktinimo ir pan.  Mąsto
0
airinta
Ekspertė

Žinutės 12311
2015-11-07 13:37 (Prieš 3 m.)
gungugun rašė:
būna situacijų, kai tiesiog to nenoriu, ne laikas. O jis neklauso manęs ir vis tiek lenda, sako, jog esu jo ir privalau prisileist. .

Ar tu tikrai nesupranti kad čia yra prievarta? Dabar tau atrodo kad čia kaip žaidimas, tik žodžiai. Bet pamatysi, paskui jos bus tik daugiau, jeigu jis dabar sau tiek leidžia tai kas bus kai susituoksit? Nors tikiuosi kad taip nenutiks.
Blemba, ir kaip va tokiom moterim akis atvert  Mąsto
Daisypath Anniversary tickers
0
antikineziema
Ekspertė

Žinutės 9465
2015-11-07 11:48 (Prieš 3 m.)
O tu rimtai nesuvoki,kad buni su nesveiku pizonu? Ir tu rimtai ieskai problemu savyje? Ai, sekmes toliau beieskant...
0
martele
Diskusijos moderatorė

Žinutės 25603
2015-11-07 11:10 (Prieš 3 m.)
Net nezinau ka ir pasakyt - tipine situacija kai dar ir kalta moteris jauciasi. Issiskirsi, tada "suprasi, kad as buvau problema santykiuose, mano elgesys buvo netinkamas, supratau ka praradau". Susitaikysi, apsizenysi, apsivaikuosi ir busi trypiama ir ***ama kada tik jis nori. Tu net nesuvoki ka jis blogai daro, dar ir kalta jautiesi  Alpsta Paciai su keptuve voZtelt reiktu, kad atsikvosetum
Daisypath Anniversary tickers
0
Nusivylusi
Ekspertė

Žinutės 14067
2015-11-07 10:57 (Prieš 3 m.)
gungugun rašė:
Bet aš tiesiog negaliu pakęst, kad jis leidžia su manimi elgtis kaip tik nori (ar tai švelniai, ar grubiau per pykčius), o aš čia neturiu žodžio ir negaliu pasipriešint (dėl fizinių savybių).


 Alpsta Nežinau kas jį auklėjo, bet ryškiai apie pagarbą moteriai tai jis visiškai nenusimano. čia toks visiškas `date raper` tipažas, nuo jo ne tik bėgti neatsisukus reikia, bet dar ir su petelne gerai užvožti per makaulę profilaktiškai būtų naudinga.

Koks čia geras vyras, kai jis nori uždaryti tave tarp keturių sienų kai tu negali nė žodžio pasakyti, nes jis `valdovas`??? Dabar gal dar tik lenda kol tu nenori, ir viskas. O ateis laikas - išprievartaus. Ir ne kartą. Ir dar privers tave jaustis kalta, nes `tu esi jo, vadinasi, privalai duoti`. Po to ateis laikas kai ir prievartaus ir muš, nes nepakankamai daug aimanuoji kol jis tave prievartauja.

Žodžiu kuo greičiau išsiskirsi, tuo tau bus geriau.
0
gungugun
Naujokė

Žinutės 43
2015-11-07 10:37 (Prieš 3 m.)
Viena didelė bėda yra dar, kad aš tiesiog negaliu pakęsti vieno bruožo, kuris susijęs su manimi ir mano kūnu. Na, jis prie manęs lenda, liečia ir elgiasi kaip tik nori, nors aš prašau to nedaryti. Aš suprantu, kad kai kurios sakys "jei gražiai lenda, tai ko čia priešintis", bet būna situacijų, kai tiesiog to nenoriu, ne laikas. O jis neklauso manęs ir vis tiek lenda, sako, jog esu jo ir privalau prisileist. Man kažkodėl tai skamba žiauriai, jaučiuosi kaip koks daiktas, kuris negali turėti savo norų ir jausmų. Sakiau jam tai ne kartą, o jis sakė, kad išsigalvoju. Bet aš tiesiog negaliu pakęst, kad jis leidžia su manimi elgtis kaip tik nori (ar tai švelniai, ar grubiau per pykčius), o aš čia neturiu žodžio ir negaliu pasipriešint (dėl fizinių savybių). Bandau jį stumt nuo savęs, tada jam skaudžiai ką padarau (logiška, kad jei alkūnėmis pastatau užkardą nuo savęs, o jis spaudžiasi prie jų, tai jam skauda), o tada iš viso aš blogietė..

Žinau, kad jis būtų geras vyras galiausiai, jis žino, kad aš būčiau gera moteris. Suprantame, kad galiausiai nusistovėtų tie santykiai. Pvz. aš pasidaryčiau tyli, neprieštaraučiau niekam ir pan., jis būtų valdovas, tai kaip ir viskas tvarkoj... Bet žinau, kad santykiams nusistovėjus, kažkuris iš mūsų liktų nelaimingas. Būtume patenkinti, bet ne tokie laimingi, kaip galbūt būtume su kažkuo kitu. Nes tam, kad mes kartu jaustumėmės gerai, reiktų apriboti savo kažkokius norus, svajones, sumanymus ir pan.
0
gungugun
Naujokė

Žinutės 43
2015-11-07 10:37 (Prieš 3 m.)
Sveikos,

pastebėjau, kad nemaža diskusija užvirė apie mano situaciją kitoje temoje... na, atsakysiu Jums visoms geriau šioje temoje, kad ten netęsti.  Šypsosi mergina

Pastaruoju metu ieškau daug literatūros, stengiuosi suprasti save. Bandau išsiaiškinti, galbūt iš tiesų aš kalta dėl to, kaip vystosi santykiai? Neneigsiu, kad pastaruoju metu aš nuleidusi rankas ir visiškai nesistengiu dėl mūsų santykių puoselėjimo.. tiesiog nebegaliu ir nematau dėl ko, bet galutinio santykių užbaigimo vengiu.

Matau, kad tiek jam, tiek man išsiskyrimas bus labai skaudus. Tiesą sakant, tai yra tema, kuria pastaruoju metu mes kalbame dažniausiai ir ja mums išeina kalbėti ramiai bei nesipykstant. Abu vienas kitam esame brangūs. Davėme savo santykiams "dead line" - stengiamės, o jei niekas nesikeis, viskas baigta. Iki termino pabaigos liko savaitė, o jis savaitgaliui išlėkė su draugu pabūt. Sakiau jam, kad keistoka, jog paskutinį savaitgalį, kai galbūt esame kartu, jis išvyksta, vietoj to, kad su manimi kažką norėtų nuveikti. Žinoma, jis tik tada susiprato, bet savo planų neatšaukė. Matėsi, kad jam svarbi esu, bet ne tiek. Aš net nepykstu, neimu į širdį, nors kiek nemalonu.

Stengtis mums neišeina. Pasakiau, kad yra du variantai - arba kažką kardinaliai keičiam savo santykiuose (pabėgam nuo rutinos, išsikraustom gyvent atskirai) arba viską baigiam. Kitaip nebus, o šitoj kankinimosi stadijoj, kur būnam nei pakarti, nei paleisti, abu tiesiog nebegalim būti. Yra problema ir turim ją išspręsti, gana alint vienas kitą.
0
Erneu
Dažna dalyvė

Žinutės 282
2015-10-12 15:37 (Prieš 3 m.)
Jeigu antra puse nesugeba taves isklausyti, pasikalbeti ir isgirsti kas tave neramina, tai ka tu su tokiu zmogum veiki? Ipusejo trecia desimti, bet brandos dar truksta is to ka papasakojai. Neisivaizduoju kaip reiketu gyventi ir viska kaupti viduje, neissisneketi. Nemokeciau palaikyt tokiu santykiu.
0
Counter
Ekspertas

Žinutės 768
2015-10-08 20:14 (Prieš 3 m.)
baisu. jauciu niekas nepasikeis, netiki palauk 10m. kad isitikintum  Šypsosi vaikinas
0
antikineziema
Ekspertė

Žinutės 9465
2015-10-07 13:10 (Prieš 3 m.)
Dane rašė:
Man is vis nesuvokiamas noras bendraut su ex, is mandagumo kazkokio , aisku kalba neina ten kad pyktis reikia ir pan.Bet nu jofana, kam vilkt ta praeiti i is paskos

su vienu eks mes ir visi kartu draugų kompanijoj baliavojam  Juokiasi mergina ir jokių kažkokių nemalonių situacijų nebūna  Šypsosi mergina
0
Dane
Ekspertė

Žinutės 5148
2015-10-07 10:42 (Prieš 3 m.)
Man is vis nesuvokiamas noras bendraut su ex, is mandagumo kazkokio , aisku kalba neina ten kad pyktis reikia ir pan.Bet nu jofana, kam vilkt ta praeiti i is paskos
Bet koks vyras žino: pilna keptuvė - maitina, tuščia - auklėja
0
gungugun
Naujokė

Žinutės 43
2015-09-30 20:16 (Prieš 3 m.)
Na, aš savo draugėm nesu nieko blogio sakius apie santykius ir kalbu apie tai tik čia..
Žodžiu, pamatė trijų mėnesių senumo susirašymą su mano ex. Nieko ypatingo - paklausė kaip sekasi, kaip darbai. Atsakiau, paklausiau kaip jis laikosi. Kokiom penkiom keturiom žinutėmis apsimainėm paprastom. Tai nutinka kas pusę metų- iš mandagumo. Su juo išiskyrėme kažkada, nes nusprendėme, kad būtume geresni draugai nei esam pora. Maniškis pamatė šitą trumpą susirašymą, vyko didžiulė scena, sakė rinktis ką noriu, liepė trint ex iš kontaktų, nu žodžiu buvo drama su efektais. Aš nelabai supratau šitos isterijos, bet žinau vieną - jis manimi nepasitiki visiškai.
Kodėl nesiskiriu dar? Nes galvoju, kad būna sunkus etapas visiems ir negali būt lengva. Nenoriu meet visko vos kažkas netiko. Vis dėlto, tokie barniai trunka jau metus laiko, jokių pokyčių nėra ir mąstydama apie ateitį su juo tiesiog nematau savęs laimingos. Tai reiškia, kad sprendimas yra priimtas ir tereikia jam dabar pasiruošti. Ačiū už patarimus ir nuomones- visos jos buvo vertingos.  Šypsosi mergina
0
Nusivylusi
Ekspertė

Žinutės 14067
2015-09-23 09:10 (Prieš 4 m.)
[c]antikineziema rašė:
bet jeigu skundžiasi forume, tai, matyt, nėra pačiai priimtina tokia situacija, ar ne taip? kodėl jaunos merginos taip bijo pokyčių? aš visada analizuoju, kaip gali būti ateityje... ir jeigu ateities vizija mane tenkina, viskas ok, bet kokia vizija gali būti su tokiu vaikinu?
maniškis kažkada buvo gana pavydus, irgi porą kartų buvo kažką panašaus a[ie išėjimus vienai užmetęs, bet mes tai jau draugystės pradžioje išsprendėm (gerai) pora kietesnių pokalbių, ir viskas ok (gerai)[/c]

O ar tau maža besiskundžiančių ir nieko nekeičiančių? Krizena Man kartais net nejauku klausytis kaip mano pažįstamos kartais pradeda stumti ant savo bernų, nes tikrai arba perdeda, arba kokio velnio tu su juo??

O kodėl pokyčių žmonės bijo, aš tau nepasakysiu, bet na tokių daug. Jeigu kažkas keičiasi, tai reikės vėl prisitaikyti, reikės pačiam pasikeisti galbūt, reikės pradėti kitaip elgtis ir panašiai. Kvailas man toks bijojimas, bet tokių turbūt daugiau nei tų, nebijančių pokyčių.

Moterys apskritai nuo mažens būdavo mokomos [anksčiau, nebe dabar] įtikti vyrams, prisitaikyti ir panašiai. Tai pas kai kurias vis dar tai jaučiasi.

Man asmeniškai neleidimas kažkur eiti sukeltų tik juoką  Juokiasi mergina
0
antikineziema
Ekspertė

Žinutės 9465
2015-09-23 09:01 (Prieš 4 m.)
Nusivylusi rašė:
antikineziema rašė:
ir ką jūs tokiuose bernuose matot, man čia mistika, jeigu atvirai. gyvenimas vienas, ir gražiausius jaunystės metus praleist ašarose ir dar kaltinama nepagrįstais dalykais, neištikimybe, neleidžiama su kolegom išvažiuot?  Blogai  Blogai  Blogai


Daug priežasčių gali būti. Gali būti auklėjimo pasekmės, gali būti `aukos sindromas` gali būti baimė ar to pačio berno įvaryta ar šiaip įsivaryta kad `geresnio vis tiek nesusirasiu, o geriau jau belekoks nei jokio`.

Man irgi neatrodo labai normalu, bet kiekvienas gyvena taip, kaip jam išeina.

Apie neleidimą išvažiuoti su kolegomis tai aš išvis patyliu. Suaugusi moteris, o prašo `leidimo`. Manęs tėvai prie tokio trumpo pavadžio nelaikė, joks bernas irgi nenulaikytų Merkia akį

bet jeigu skundžiasi forume, tai, matyt, nėra pačiai priimtina tokia situacija, ar ne taip? kodėl jaunos merginos taip bijo pokyčių? aš visada analizuoju, kaip gali būti ateityje... ir jeigu ateities vizija mane tenkina, viskas ok, bet kokia vizija gali būti su tokiu vaikinu?
maniškis kažkada buvo gana pavydus, irgi porą kartų buvo kažką panašaus a[ie išėjimus vienai užmetęs, bet mes tai jau draugystės pradžioje išsprendėm  Gerai pora kietesnių pokalbių, ir viskas ok  Gerai
0
Nusivylusi
Ekspertė

Žinutės 14067
2015-09-23 08:55 (Prieš 4 m.)
antikineziema rašė:
ir ką jūs tokiuose bernuose matot, man čia mistika, jeigu atvirai. gyvenimas vienas, ir gražiausius jaunystės metus praleist ašarose ir dar kaltinama nepagrįstais dalykais, neištikimybe, neleidžiama su kolegom išvažiuot?  Blogai  Blogai  Blogai


Daug priežasčių gali būti. Gali būti auklėjimo pasekmės, gali būti `aukos sindromas` gali būti baimė ar to pačio berno įvaryta ar šiaip įsivaryta kad `geresnio vis tiek nesusirasiu, o geriau jau belekoks nei jokio`.

Man irgi neatrodo labai normalu, bet kiekvienas gyvena taip, kaip jam išeina.

Apie neleidimą išvažiuoti su kolegomis tai aš išvis patyliu. Suaugusi moteris, o prašo `leidimo`. Manęs tėvai prie tokio trumpo pavadžio nelaikė, joks bernas irgi nenulaikytų Merkia akį
0
antikineziema
Ekspertė

Žinutės 9465
2015-09-23 08:45 (Prieš 4 m.)
ir ką jūs tokiuose bernuose matot, man čia mistika, jeigu atvirai. gyvenimas vienas, ir gražiausius jaunystės metus praleist ašarose ir dar kaltinama nepagrįstais dalykais, neištikimybe, neleidžiama su kolegom išvažiuot?  Blogai  Blogai  Blogai
0
Krema
Ekspertė

Žinutės 37671
2015-09-23 07:54 (Prieš 4 m.)
Gvinėja rašė:
gungugun rašė:
Gvinėja rašė:
toks jausmas kad kalbetum apie mano buvusi vyra.


kad buvęs, tai viską pasako, iki ko tokie santykiai nuvedė..  Liūdna mergina


na, mes kartu 10 metu praleidom
Išsiskyrėt? Nustebus
0
*Martyna*
Ekspertė

Žinutės 6567
2015-09-23 06:17 (Prieš 4 m.)
Gvinėja rašė:
toks jausmas kad kalbetum apie mano buvusi vyra.

Labas! Apkabina
0
Gvinėja
Ekspertė

Žinutės 4485
2015-09-22 20:38 (Prieš 4 m.)
gungugun rašė:
Gvinėja rašė:
toks jausmas kad kalbetum apie mano buvusi vyra.


kad buvęs, tai viską pasako, iki ko tokie santykiai nuvedė..  Liūdna mergina


na, mes kartu 10 metu praleidom
0
gungugun
Naujokė

Žinutės 43
2015-09-22 20:17 (Prieš 4 m.)
Gvinėja rašė:
toks jausmas kad kalbetum apie mano buvusi vyra.


kad buvęs, tai viską pasako, iki ko tokie santykiai nuvedė..  Liūdna mergina
0
Filtruoti žinutes:
Prieš...

SOS centras

Susisiekite su mumis

Užduokite klausimą, pasiūlykite idėją arba išsakykite problemą.

Klauskite gydytojo

Klauskite Prisimink.lt sveikatos specialistų tiesiogiai!

D.U.K.

Visi dažniausiai užduodami klausimai vienoje vietoje.

Žodynas

Nežinote jums svarbaus termino? Visi paaiškinimai čia.