LeKobra11
Naujokas

Žinutės 2

Ką padovanoti merginai metinių proga?

2015-10-04 18:30 (Prieš 3 m.)

Sveiki, artėja metinės kaip aš ir mano draugė draugaujam. Paminėsiu, kad mes nepilnamečiai, abiems po 17 metų, gyvename Šiauliuose. Turiu įdėja kaip nustebinti, o ką paskui veikti, kur nusivesti ir panašiai niekaip neišmąstau, gal atsirastų kas galėtu įdomiai patarti? :) Ačiū iš anksto!

~ Mieloji ~
Diskusijos moderatorė

Žinutės 18139
2015-10-09 08:38 (Prieš 3 m.)
Prieš kuriant naują temą rekomenduoju pasižvalgyti paieškoje. Gali būti, kad panašių temų jau yra nemažai: http://www.prisimink.lt/lt/diskusijos.search?k...
0
LeKobra11
Naujokas

Žinutės 2
2015-10-05 14:36 (Prieš 3 m.)
Na, matot. Ačiū labai už išsamias mintis ir patarimą. Finansai viską leidžia. Tačiau nustebint, taprasme ką iteikti aš jau sugalvojęs esu, viskas bus netikėtai ir panašiai. Tik likusią dienos dalį ką nuveikti nėra minčių :/ O dėl išsiskyrimo tai viską suprantu   Šypsosi mergina
0
Ziogas9999
Naujokas

Žinutės 27
2015-10-05 07:15 (Prieš 3 m.)
Jei draugė mėgsta papuošalus ir jei tavo (arba tavo tėvų) finansai leidžia, tai kas nors iš aukso arba sidabro (žiedas, auskarai, grandinėlė, apyrankė). Ir nereikia nusiteikti, kad tai yra labai brangu. Galima rasti nedidelio svorio (tuo pačiu ir kaina mažesnė), bet tikrai gana gražiu dalykų.
Tik iš karto primenu, kad tai turi būti dovanojama iš meilės, nieko nesitikint ir neįpareigojant draugės. Turiu omenyje, kad galimų skyrybų atveju (tikrai nelinkiu, kad išsiskirumėt) nesugalvotum pasakyti ir net sau tyliai nepagalvotum, kad va ,,aš jai žiedą padovanojau, o ta #%$^&* pabėgo''.
O kur nusivesti, tai nepatarsiu, aš per jau per senas tokiems patarimams, o mano sūnūs dar draugių neturi, nors jau tuoj tas laikas ateis.
0
Filtruoti žinutes:
Prieš...

SOS centras

Susisiekite su mumis

Užduokite klausimą, pasiūlykite idėją arba išsakykite problemą.

Klauskite gydytojo

Klauskite Prisimink.lt sveikatos specialistų tiesiogiai!

D.U.K.

Visi dažniausiai užduodami klausimai vienoje vietoje.

Žodynas

Nežinote jums svarbaus termino? Visi paaiškinimai čia.