Doviliux1235
Naujokė

Žinutės 1

Ką reikia žinoti, norint studijuoti mediciną?

2015-11-10 10:06 (Prieš 4 m.)

Sveiki,

As esu abituriante ir nelabai randu kokiu egzaminu reikia i VU ,,seimos medicina,, , gal yra stojenciu sias metais i medicina ir gali pasidalinti savo ziniomis, kokiu egzaminu reikia i mokama ir i nemokama? papasakokit jai yra jau studijuojanciu kokia studiju programa. labai noreciau save relizuoti medicinoi, nenoriu but chirurge tiesiog noriu padeti zmonems.

RugileRar
Naujokė

Žinutės 7
2016-06-17 07:29 (Prieš 3 m.)
Jei nori padėt žmonėms, stok į socialinius mokslus - galėsi būti socialine darbuotoja ir padėt žmonėms. Kitas variantas - slauga. Nes medicinoje su tokiu raštingumu pražūsi. Šita sritis nėra savęs rElizavimui skirta, o tiems, kurie turi visiškai šaltus nervus, labai greitą reakciją ir kaip tik nesicackina su kiekvienu pacientu - gydytojui reikia priimt sprendimus čia ir dabar ir už juos visiškai atsakyt, o ne paglostyt ir pavalgydint gulinčius ligoninėje. Visgi, egzaminų reikia biologijos, chemijos, matematikos >90 be klausimų. Lietuvių sudaro nedidelį procentą sąlyginai, tačiau žinau ne vieną pavyzdį, kai būtent lt egzaminas sutrukdė įstoti.
0
Massserati
Naujokė

Žinutės 7
2015-12-25 20:05 (Prieš 4 m.)
Idealiai turi mokėti biologiją ir chemiją. Turėti beproto daug kantrybės, užsispyrimo bei noro mokytis, nes to tikrai reikės. Visų pirma turi turėti pašaukimą. Be 90% iš visų egzų net nesvajok. :) p.s. jei tik dabar pradėjai domėtis kokie egzai reikalingi, šansai maži. Tuo turi tiesiog gyventi.
0
Cerridwen
Ekspertė

Žinutės 1572
2015-12-07 22:57 (Prieš 4 m.)
sprendžiant iš tragiškos rašybos, nepatariu stot į tokią specialybę   Šypsosi mergina
0
Filtruoti žinutes:
Prieš...

SOS centras

Susisiekite su mumis

Užduokite klausimą, pasiūlykite idėją arba išsakykite problemą.

Klauskite gydytojo

Klauskite Prisimink.lt sveikatos specialistų tiesiogiai!

D.U.K.

Visi dažniausiai užduodami klausimai vienoje vietoje.

Žodynas

Nežinote jums svarbaus termino? Visi paaiškinimai čia.