bbonbonkė
Naujokė

Žinutės 5

Kaip pasiruošti ginekologo konsultacijai?

2015-11-23 18:52 (Prieš 4 m.)

sveikos kamuoja mane daug klausimu. reikia prisiversti nueiti pas ginekologija. ka reikia zinoti pries apsilankyma pas ja? didelis klausimas kaip su bikini zona (nudepiliuota/ ar ne). gal galite pasidalinti savo pirmo vizito nuotaikomis?

Yoko
Dažna dalyvė

Žinutės 110
2015-11-30 18:48 (Prieš 4 m.)
Eik be baimės, viskas bus gerai   Šypsosi mergina Ginekologė (jei nuoširdžiai dirbanti savo darbą pasitaikys   Juokiasi mergina ) paklausinės tokių dalykų - kada prasidėjo pirmos mėnesinės, kokia ciklo trukmė, kiek dienų trunka kraujavimas, ar skausmingos, jei gyveni lytinį gyvenimą, paklaus kokią kontracepciją naudoji, ar nesi sirgusi kokiais lyt. sistemos uždegimais (jei esi sirgusi šlapimo pūslės uždegimu, tą irgi reikėtų pasakyti). Dėl depiliacijos nepergyvenk, savo darbo jai netrukdys dirbti net jei eisi nieko nedepiliavus.   Šypsosi mergina Bet jei sugalvosi tą daryti, depiliuok kelias dienas prieš vizitą, nes po depiliacijos oda ir gleivinė gali biškį sudirgti, parausti ir t.t., tai gali palaikyti kokiu simptomu. Pvz, aš šiandien ėjau pas ginekologę, o bikinio zoną pilnai susitvarkiau praėjusį penktadienį. Iki vizito kelias dienas nenaudok jokių žvakučių, tepaliukų ir pan., susilaikyk nuo lyt. santykių bent 24 val. Ir nesidėk jokių kasdienių įklotų, ypač! kvepiančių ar dar su kokiais pribombasais, tai visiškai nereikalinga moters "viečikei".   Juokiasi mergina ir vizito dieną nesugalvok prieš lipant "ant lėktuvo" prieš tai šluostytis kokiom intymios higienos servetkom, jos irgi prifarširuotos nereikalinga chemija. Visiškai pakaks ryte apsiprausti su intymios higienos prausikliu, net jei pas gydytoją eisi tik po pietų. Dėl "kvapo" nesuk galvos, natūraliai jis turi būti, o jei jis blogas - gydytojai tai irgi simptomas. Aš naudoju tokį floragyn prausiklį (iš vaistinės), kadangi jis turi šiokį tokį antibakterinį poveikį, tai man su juo ilgiau jaučiasi tas "švaros, gaivos" pojūtis, nežinau kaip kitaip įvardinti.   Juokiasi mergina Ir tiek to pasiruošimo vizitui pas ginekologą. Sėkmės   Šypsosi mergina
0
katyt
Ekspertė

Žinutės 5172
2015-11-25 18:27 (Prieš 4 m.)
Nereikia jokio specialaus pasiruošimo. Manau apie elementarią higieną nereikia šnekėti, tai turėtų būti savaime suprantama. Depiliacijos kažkokios ypatingos irgi nereikia, jei depiliuojies valio, jei nesidepiliuoji apžiūrės ir nedepiliuotą. Tik tikslinga būtų derinant vizito laiką pasižiūrėti kad nesutaptų su mėnesinių laiku.
Aš, jei gerai atsimenu, pirmą kartą ėjau, nes norėjau kontraceptines tabletes vartot pradėt. Pasitaikė nemaloni gydytoja, bet savo darbą padarė.
0
Filtruoti žinutes:
Prieš...

SOS centras

Susisiekite su mumis

Užduokite klausimą, pasiūlykite idėją arba išsakykite problemą.

Klauskite gydytojo

Klauskite Prisimink.lt sveikatos specialistų tiesiogiai!

D.U.K.

Visi dažniausiai užduodami klausimai vienoje vietoje.

Žodynas

Nežinote jums svarbaus termino? Visi paaiškinimai čia.