miglyte15
Naujokė

Žinutės 1

Ar tai yra PMS požymiai?

2015-11-30 13:19 (Prieš 3 m.)

Sveikos. Pries menesi turejau pirmaji savo karta su vaikinu,kuri begalo myliu. Mes saugojomes,bet susirgau po savaites ir nepavadinciau tuo sirgimu.visa savaite mane tepliojo rudom issiskyrom. Praejus menesim,vel turejau lytiniu santykiu,bet kiek kartu mylejomes visada saugojomes,niekad nebaigia manyje ir viskas buna saugu. Bet kamuoja mane apacios tempimas, baltos isskyros. Likus savaitei iki menesiniu nezmoniskas apacios skausmas,bet daugiau jokiu nestumo pozymiu nejauciu. Kas tai galetu buti?

Emilija!
Naujokė

Žinutės 15
2015-12-29 11:32 (Prieš 3 m.)
Jokių ligų tau niekas neužnešė. Yra toks vienas menkas ir paprastas dalykas: jei mergaitė pradeda lytiškai santykiauti su vaikinu menesinių metu atsiranda skausmas pilvo apačioje. Bent jau pas mane taip buvo. Jei tu užtikrinta jog saugojotes deramai tai tikrai nesi neščia. Paprasčiausiai su pirmuoju lytiniu aktu ir lytinuose organuose įvyko tam tikros "permainos". Viskas turėtu buti normalu!
0
LeVanda...
Ekspertė

Žinutės 8074
2015-12-01 17:32 (Prieš 3 m.)
Mergaičiuk, tu ne apie nėštumą galvok (tam yra testai), bet nueik pas ginekologę ir pasitikrink, kokią ligą tau bičelis užnešė.
0
Filtruoti žinutes:
Prieš...

SOS centras

Susisiekite su mumis

Užduokite klausimą, pasiūlykite idėją arba išsakykite problemą.

Klauskite gydytojo

Klauskite Prisimink.lt sveikatos specialistų tiesiogiai!

D.U.K.

Visi dažniausiai užduodami klausimai vienoje vietoje.

Žodynas

Nežinote jums svarbaus termino? Visi paaiškinimai čia.