RippyJacks
Naujokas

Žinutės 0

Kaip nuraminti stresuojančią draugę?

2015-12-19 09:51 (Prieš 3 m.)

Sveiki, norėčiau paprašyti pagalbos.
Istorija tokia:
Turiu draugę, kuriai prieš kelis mėnesius pasidarė "blogai" su nervais. T.y pradėjo dažniau nervintis, į viska pradėjo rimtai reaguoti. Taigi jos motina jai davė vaistu, pradėjo važinėt pas daktarus ir pan. , nes motina galvojk kad jai yra labai blogai, nors taip blogai ir nebuvo. Tada silpni vaistai nepadėjo ir gydytojai išrašė stipriu vaistu nuo depresijos. Kaip žinome, nutraukiant tokiu vaistu nuolatini vartojima dažniausiai pasidaro blogiau, nes organizmas pripranta. Taigi nutraukus vartojima taip ir atsitiko. Jai pradėjo darytis blogiau, o visi tiesiog neatstojo, ji pradėjo nervinis be eik dėl visokiu dalyku. Tai tikriausiai paveikė labai psichiškai, ir taip gavosi, kad ji pradėjo " pjaustytis" rankas. Na, mano manymu čia yra didžiausia nesamonė ir aš to nepalaikau, ja nuo to atkalbinėjau. Bet manau kad tai buvo toks užsiėmimas, kad ji kažka veikė, kas padėjo nusiramint (?). Ji turi problemu šeimoje. Tai trivaikė šeima, ji yra vyriausia (15) , o neseniai jos motina susilaukė dar vieno vaiko. Tevai pykstasi ir ji itaria, kad jie gali skirtis. Motina LABAI perdėtai ja rūpinasi. Ji turi visada pasakyti kur ir kada išeina, o prieš tai BŪTINAI turi paklausti, ar ji išvis gali kažkur eiti. Ir ji turi paklausti labai mandagiai, pvz " atsiprašau, mamuk , kad sutrukdžiau, bet galbūt aš galėčiau kur nors išeiti?" . Ji turi tiksliai pasakyti kur eina, negali būti ten ilgiau nei kokias 2 valandas ir pan. Normalu , kad ja tokie dalykai užknisa ir ji dėl to stresuoja, nepaisant to, dar kažkokie "draugei" mokykloj nurodinėja ka daryt ir su kuo kur vaikščiot. Ji turi draugę kuri yra LABAI pavydi ir labiausiai pavydi, kai ji būna su kuo kitu bet ne su ja. Jeigu jos draugė gauna pasiūlyma kažkur eiti ar pan. , ji tuo metu nesutinka ( nu suprantat). Tai aplinka ja labai nervina, ir viena diena ji netgi norėjo nušokti nuo tilto. Aš bandžiau ja nuraminti, sakau kad viskas bus gerai ir pan. Bet ji vis tiek nenusiramina . Aš suprantu, kad dabar jai toks amžius ir visi kiti dalykai, bet tas perdėtas jaudinimasis ir visko ėmimas i galva taip stipriai nėra normalu. Taigi aš nežinau, kaip ja nuraminti, padaryti taip , kad daugiau mastytu pozityviai, ir nebestresuotu, neimtu visko taip stipriai, ir jaustusi geriau. Šiaip ji yra pakankamai protinga, ir aš nesitikėjau tokiu dalyku iš jos kaip savižudybė, ji nebuvo linkusi i tokius dalykus. Visada buvo draugiška. Taigi norėčiau iš jūsu patarimu kaip man elgtis tokioje situacijoje. Mes neesame labai geri draugai, bet manau pakankamai geri draugai, nes ji man išsipasakojo ka norejo, ir manim pasitiki.

Tai kadangi aš nežinau kaip man elgtis, kad kažkaip "priversčiau " jaustis komfortabliai ir nestresuoti. Prašau padėkit!

Rugiageleru
Dažna dalyvė

Žinutės 100
2015-12-19 14:21 (Prieš 3 m.)
Aš manau, kad visa, ją supanti aplinka, ją veda link to. Labai didelė įtaka turi nuotaikos namie, o jei tėvai ją labai kontroliuoja, dar gal gresia skyrybomis, tai jau yra labai sunku ištverti. Man atrodo jai reikia išvažiuoti kur nors, dabar atostogos. Tada viskas aprimtų. Jai nereiktų apie nieką galvoti. Bet grįžus gali vėl viskas atsinaujinti.
0
Filtruoti žinutes:
Prieš...

SOS centras

Susisiekite su mumis

Užduokite klausimą, pasiūlykite idėją arba išsakykite problemą.

Klauskite gydytojo

Klauskite Prisimink.lt sveikatos specialistų tiesiogiai!

D.U.K.

Visi dažniausiai užduodami klausimai vienoje vietoje.

Žodynas

Nežinote jums svarbaus termino? Visi paaiškinimai čia.