Eziuxxx
Ekspertas

Žinutės 1006

Prisimink.lt kalendorius, padėkite

2016-02-23 13:44 (Prieš 3 m.)

Laba diena,
Pirmiausia tai kuriu temą čia NES VISUR KITUR FORUMAS NEBEGYVAS. Gaila...
Antra, tikrai ieškojau panašios temos ar bent jau temos, kuri būtų apie seksą be apsaugos - nepavyko rasti. (Ieškojau ir kitose forumuose)
PRIE REIKALO.
Taip jau išėjo, kad gyvenime pasitaiko merginos, kurios nori užsiiminėti seksu be prezervatyvo bei nenaudojant kitų priemonių, taip, kalba eina apie nutrauktą lytinį aktą. Apie tai daug skaičiau internete, kalbėjau su draugėmis, klausiau jų nuomonės ir t.t.. Aš pats vaikų dar nenorėčiau turėti ir šiuo būdu nesinaudoju, o seksas malonus ir su apsauga. (Neverta toliau gilintis į smulkmenas, paskui dar bus kalbama apie tai, kad čia žmogus atėjo girtis.)

Ko aš čia klausiu? Esmė tame, kad nenoriu būti visada tas stabdis, kuris atsisako tai daryti be apsaugos. Jau kuris laikas su mergina pildom Prisimink.Lt kalendorių, man įdomu kiek jis yra patikimas toms kurios juo naudojasi? Ar visada pasiteisina rodomos dienos, gal dažnai būna netikslumų, paklaidų? Vertinsiu kiekvieną komentarą.

Prašau, NEIŠTRINKITE TEMOS IR JOS NEPERKELKITE NIEKUR KITUR - KITU ATVEJU TEMA NEIŠGYVENS IR NIEKAS NEPASIDALINS SAVO PATIRTIMI, DĖL KO TAIP IR LIKSIU NEŽINODAMAS. LABAI AČIŪ.

Tobulybė - sako jos nėra, bet aš jos ieškau. Jūs sakot - tobulų nėra, ieškai to ko nėra. O aš sakau, kad yra, nes galbūt tu man tobula.
pequena
Ekspertė

Žinutės 5949
2017-04-14 11:14 (Prieš 2 m.)
kas sukre sita bjauru kalendoriu? zymiesi menesines ir, kol neieini i ta diena, nesimato, kad jos buvo. nes buna ivairiu laiku, o ne butent, kada nustatyta, kad turetu būti. senas buvo daug patogesnis
0
Filtruoti žinutes:
Prieš...

SOS centras

Susisiekite su mumis

Užduokite klausimą, pasiūlykite idėją arba išsakykite problemą.

Klauskite gydytojo

Klauskite Prisimink.lt sveikatos specialistų tiesiogiai!

D.U.K.

Visi dažniausiai užduodami klausimai vienoje vietoje.

Žodynas

Nežinote jums svarbaus termino? Visi paaiškinimai čia.