eskua
Dažna dalyvė

Žinutės 162

Batai „visureigiai“

2016-02-24 15:09 (Prieš 3 m.)

Sveikos,
užsiknisau aš gadint savo gerus batus per tokius orus ir ieškau batų "visureigių", kad vandens nebijotų, - 20 atlaikytų ir kad neslidūs būtų, nes jau tiek zuikių šią žiemą prisigaudžiau, kad net gėda sakyt ... Gal ką rekomenduosit? Žiūrėjau čia walkmaxx tokius, gal kas turit?

eskua
Dažna dalyvė

Žinutės 162
2016-04-02 16:31 (Prieš 3 m.)
Tu apie šituos? Ir kaip - jauti, kad raumenis stiprini labiau vaikščiodmaa su jais? Mano puskė kažkada turėjo, man rodos net iš užsienio parsivežus buvo. atsimenu tada dar visai naujiena čia Lietuvoj buvo, tai niekas nesuprato jos :D
0
linasau
Dažna dalyvė

Žinutės 173
2016-03-29 19:58 (Prieš 3 m.)
Aš turėjau šituos žiemai nusipirkus, tai nepamainomi jie man buvo. Tikrai nepraleidžia drėgmės, su pakaustais gali į visus ledkalnius lipt be baimės nusirist. Kokybė superinė, atlaikė visą žiemą kaip niekur nieko ir, tikiu, dar ne vieną sezoną man atlaikys. Kadangi šitie taip sužibėjo savo pasiradymu dabar šiltesniam sezonui ir kedus walkmaxx nusipirkau. Ten tuos lenktu padu, jei matei. Su jais sąnariai neapkraunami, o raumenys dirba aktyviau, tai kojų ir užpakaliuko padailinimui dar papildomai veikia ;)
0
Filtruoti žinutes:
Prieš...

SOS centras

Susisiekite su mumis

Užduokite klausimą, pasiūlykite idėją arba išsakykite problemą.

Klauskite gydytojo

Klauskite Prisimink.lt sveikatos specialistų tiesiogiai!

D.U.K.

Visi dažniausiai užduodami klausimai vienoje vietoje.

Žodynas

Nežinote jums svarbaus termino? Visi paaiškinimai čia.