anonime2016
Naujokė

Žinutės 1

Neištikima ir seksas su jaunesniu

2016-03-05 17:52 (Prieš 3 m.)

Sveikos mielosios Iskarto parasau pagiezingu repliku man nereikia.Tad tos kurios dabar be nuotaikos apeikit sia tema.Situacija tokia 4,metai gyvenu su vyru kuris uz mane 10 metu vyresnis.Buvo visko ir apsistumdymu ir issiskyrimu.Nu zodziu as jam buvau neistikima su 16 metu vaikinu o man yra 25 metai.Beda tame kad as beproto pamilau ta berniuka o jis mane taip pat pamilo.Ir dar beda kad tas berniukas yra mano sugyventnio draugo sunus pirmas dienas sawe grauziau.Bet po to supratau kad ji myliu.Neisivaizduoju ka daryti?

dianakatom
Naujokė

Žinutės 43
2016-03-10 21:54 (Prieš 3 m.)
Tai bus mano nuomonė tad tikiuosi nesmerksi ir nesureikšminsi :) pirmoj vietoj aš tokios situacijos net nesudaryčiau, ta prasme, jei pasirinkau tą vyra su kuriuo draugauju, gyvenu ar net santuoka yra tarpusavy, net nežiūrėčiau į kitus, pati šiuo metu turiu vaikina, draugaujam jau trejus metus ir aš nė karto net neprisileidau prie savęs net ranka paspaust kiatm vaikinau, o ka kalbėt apie apkabinimą, tiesiog savivertė ir savigarba mano aukštai pakelta, ir aš nemėgstu jei mane liečia kažkas kitas, galiu smogti tam žmogui, pasiūst kiek imanoma toliau ar dar ką padaryt kad visam gyvenimui atsimintų.
Taigi iš tiesu tai yra tavo problema, kad prisileidai 16 metų berniuką, kuris pagal savo protelį dar yra lyg 9/10 metų vaikas (taip, pripažink, visi vyrai atsilieka su brendimu ir mąstymų, ir jie atsilieka net 7 metais, nuo mūsų moterų, tad tai, kad jau permiegojai su jaunesniu gerokai už save tau jau gręsia administracinė atsakomybė, nepamenu tik pagal kurį BK straipsnį), tavo vietoj aš pamirščiau tą asmenybę, ta jaunuoli, jam dar visas gyvenimas prieš akis, jam egzaminus reik išsilaikyt, stot studijuot kažkur. Tu jau esi moteris, kuriai jau metas kurti šeimą, augint vaikučius, nes metai bėga, o vėlyvas pirmas gimdymas prie gero nepriveda. Iš tiesu labai kebli situacija, tau pačiai reik susideliot priotetus ir pamąstyt ne vien apie save, bet ir apie tą šešiolikos metų berniuką, paauglį, ir tik tada nusprės ar reikia tau to. Nesmerk jei nepatiko tokia mano nuomonė ar pan,žmonės kartai girdi tik tai ka nori girdėti, tačiau db tau pačiai reik nusręst :)
0
Dane
Ekspertė

Žinutės 5148
2016-03-10 17:36 (Prieš 3 m.)
Krayustyciaus gyvent kartu, kol jaunas guvus, reikia panaudot

Bet koks vyras žino: pilna keptuvė - maitina, tuščia - auklėja
0
anonime2016
Naujokė

Žinutės 1
2016-03-05 22:48 (Prieš 3 m.)
As irgi galvoju apie egzaminus jo ir t.t Bet beda kad jis negali be manes o as be jo.Galvojau nutraukt rysius su juo bet tai neimanoma kiekviena savaitgali matomes
0
Tiskutis
Naujokas

Žinutės 5
2016-03-05 19:31 (Prieš 3 m.)
Jis tave pamilo tiek, kiek tu jam dar duosi. Mažiausia, ko reikia 16 metų berniukui, tai suaugusi moteris ant sprando, kuomet 10 klasės egzaminai nebe už kalnų. Nežinau, kaip vienas ant kito užkibot ir nežinau, kas tavo galvoje dedasi, bet jo smegenys spaudžiamos ne atsakomybės, pareigos ir kito suaugusiųjų stuff, o paprasčiausių hormonų. Bet sveikinimai vaikinukui, jo vietoj, gavęs progą, irgi būčiau paėmęs suaugusią moterį
0
Filtruoti žinutes:
Prieš...

SOS centras

Susisiekite su mumis

Užduokite klausimą, pasiūlykite idėją arba išsakykite problemą.

Klauskite gydytojo

Klauskite Prisimink.lt sveikatos specialistų tiesiogiai!

D.U.K.

Visi dažniausiai užduodami klausimai vienoje vietoje.

Žodynas

Nežinote jums svarbaus termino? Visi paaiškinimai čia.