GiedreLabas
Išsiregistravusi

Žinutės 2

Nervinis tikas, nerimo priepuoliai

2016-03-13 14:33 (Prieš 3 m.)

Sveiki,
būtų labai įdomu paskaityti Jūsų nuomonių.
Ar esate susidūrę su nerviniu tiku ar nerimo priepuoliais? Kaip su jais susidorojate? Mane jau kelis mėnesius kankina įvairios mintys apie įvairiausias ligas, kurių pati prisigalvoju (arba ne). Mano diena prasideda ir baigiasi visokiais nervais ir baimėm dėl ligų.
Prieš kurį laiką pradėjau jausti tvinkčiojimus skirtingose kūno vietose. Spėju, trūksta kažkokių vitaminų. Prieš kelias dienas ėmiau jausti pastovų tvinkčiojimą pilvo viduryje (tartum širdis būtų nusiritusi į pilvą). Prisiskaičiau, kad tai gali būtų aneurizma (ha. ha. nejuokinga.) Ar tai kažkas, dėl ko vertėtų susirūpinti?
Mano nuomone, tai psichologinė trauma. Žinoma, viskas kitam žmogui tikriausiai skamba labai juokingai. Ir aš pati iš savęs juokiuosi kartais, tačiau tie nervai nuoširdžiai baigia mane išvaryt iš proto. Ką manote Jūs? Kokiais būdais, Jūsų nuomone, galima malšinti nerimo įtaką gyvenime?

NoriuZinoti
Išsiregistravusi

Žinutės 20
2016-03-19 07:31 (Prieš 3 m.)
Sveika. Manau paprasčiausias dalykas yra apsilankyti pas gydytoją, pas specialistus, kurie tiria tavo įtariamas ligas ir visi tavo klaustukai baigsis bei nebebus dėl ko nerimauti. Tad žinok susigadinsi viską, jei toliau tiek nerimausi. Negalima juk visko bijoti.
0
Filtruoti žinutes:
Prieš...

SOS centras

Susisiekite su mumis

Užduokite klausimą, pasiūlykite idėją arba išsakykite problemą.

Klauskite gydytojo

Klauskite Prisimink.lt sveikatos specialistų tiesiogiai!

D.U.K.

Visi dažniausiai užduodami klausimai vienoje vietoje.

Žodynas

Nežinote jums svarbaus termino? Visi paaiškinimai čia.