Saulesaulute31
Naujokas

Žinutės 0

Prašau, padėkite!

2016-07-09 19:26 (Prieš 3 m.)

Laba diena,
Man siuo metu labai sunku.Tema susijusi su antraja puse,mano vaikinui yra 37 metai,o man 30,kartu esame virs metu.Pradzioje buvo viskas neblogai,nors ir maciau kai kurias jo savybes kurios,kurios nezavejo manes,bet kai jau tau 30,tai supranti,kad idealiu zmoniu nebuna ir tiesiog kartais reikia uzsimerkti,taip ir dariau,ir is tiesu viskas lyg ir buvo gerai.Kol kartu negyvenom,pasiilgdavom vienas kito ir t.t. Bet dabar esu visiskai sugniusdyta ir nezinau ka daryti,galvoju,kad net reiktu pavaikscioti pas psichologa,kad padet susiprasti kas su manimi vyksta.. O gal nieko nevyksta?As net itariu psichologini smurta..Esme tame,kad su draugu lyg ir sutareme gerai,bet buvome kelis kartus labai susipyke del nieko,matyt kazkokia itampa.. Noreciau,pamineti,kad jis buvo sirges depresija,bet kaip pats sako lyg jaucia,kad viskas atsinaujina(priezastis del manes).Siuo metu pradejo vaikscioti pas psichologe,po musu pyksciu..Nes pasakiau,kad jauciu daug agresijos jo saukime,tai mane gazdina labai,teko net verkti vien nuo saukimo,ne viena karta..Sakiau,kad reiktu skirtis,tai po barnio audrom nurime jis pagalvojo ir sako nori sprest problema,bet as irgi turiu eiti pas psichologa. Noriu suprasti savo jausmus ir kas su manimi darosi.Yra pasakes daug negraziu dalyku,bet kai zmogus supykes gal yra normalus dalykas kalbeti ka nori? Kad ir kaip ten bebutu,mane tai beproto zeidzia tiek ir as tiek ir jis esam vienas kitam pasake,kad viskas baigta..Bet kai viskas apsiramina lyg abu norim kazka keisti,tik as nebezinau ar verta..Visada norejau seimos,jis nenori vaiku,nes neva dar nelaikas,dar permazai laiko esam kartu,ir jis nepasiruoses nei finasiskai,gyvename jo mamos name,ji gyvena kitur,tik kartais atvaziuoja...Kartais atrodo,kad jo rysys su mama labai stiprus net per daug,tetis jo mires.As pati uzaugau be mamos,ir tetis buvo gerentis,tad buvo daug smurto is jo puses.Beje Jis anglas as lietuve,be jo cia nieko neturiu,nes issikrausciau su juo I kita miesta pas ji.Pradejau testi mokslus,radau darba,jei reiktu iseiti butu labai sunku finansiskai.Bet taip viska norisi palikti,pradingti ir pradeti gyvenima is naujo..

Paklaidziuke
Naujokė

Žinutės 24
2016-11-23 12:06 (Prieš 2 m.)
Visos poros ginčiojasi. Per ginčus ar diskusijas yra sprendžiamos problemos, todėl sakyti, kad dėl tavęs prasidėjo depresija.... yra netaisinga. Manau žmogus serga... ir tiesiog kiekviena menkiausia problema gali jį išbalansuoti iš pusiausvyros, todėl tavo vietoje susimąstyčiau ar nori būti ir sugebėsi būti su sergančiu žmogumi, nes depresija yra lyga. Visai įmanoma, kad tolasniame gyvenime jis kaltins tave dėl savo depresijos, nors taip nėra... Su tokiu žmogumi reikia mokėti bendrauti, kuo mažiau su jo konfliktoti, reikia visados mąstyti kaip išreikšti tokiam žmogui savo nuomone... juk negalėsi jam pataikauti visą laiką, kad vėl neprasidėtų depresija... kaip ir mynėjau, pamastyk ar sugebėsi su tokiu žmogumi gyventi. Iš pasakojimo man atrodo, kad jis pradėjo manipuliuoti tavimi, tavo jausmais...
0
VaidaRose
Naujokė

Žinutės 5
2016-11-17 11:41 (Prieš 2 m.)
Panašiai buvo man. Depresija juoda buvo.
Parekomendavo man užsirašyti į konsultaciją pas Ingą Heron: http://www.tetaklubas.lt/konsultacijos/
Visai kitaip nei pas psichologą, bet panašumo yra. Padėjo atkapstyti savyje, kokie mano veiksmų ir minčių šablonai vedė mane į tokias situacijas. Padėjo suprasti, ko tokios situacijos MANE MOKĖ! Kai tai suvokiau sąmoningai, išvalėm iš pasąmonės atgyvenusius ir nebereikalingus man šablonus ir gyvenimas vėl nušvito naujomis spalvomis.
0
Filtruoti žinutes:
Prieš...

SOS centras

Susisiekite su mumis

Užduokite klausimą, pasiūlykite idėją arba išsakykite problemą.

Klauskite gydytojo

Klauskite Prisimink.lt sveikatos specialistų tiesiogiai!

D.U.K.

Visi dažniausiai užduodami klausimai vienoje vietoje.

Žodynas

Nežinote jums svarbaus termino? Visi paaiškinimai čia.