hewlett
Naujokas

Žinutės 31

Geras seksas

2016-07-25 17:19 (Prieš 3 m.)

labas, norejau paklaust patarimu apie gera seksa. kaip jus suprantas gera seksa? kiek uztrunka pats veiksma? jai patiriat orgazma kiek trunka laiko iki jo? kas padeda lengviau patirti ji? oralinis pliusas ar nebutina, kokiom pozom maloniau myletis?

dianakatom
Naujokė

Žinutės 43
2016-08-03 19:55 (Prieš 3 m.)
Man asmeniskai geras seksas, kuomet ilga laika nesimatai su savo antraja puse ir paskui po to krenti i lova kartu su juo, galima sakyt begi i lova. aistra, kuomet jis tiesiog negali atsiplest nuo kuno mano. Po ilgu kelioniu toks seksas uztrunka valanda ar net daugiau, paskui kokias 2 val pagulim, tv paziurim, ir td vel kartojam.
Asmeniskai as kaip moteris turedama toki vyra, orgazma patyriu kelis kartus akto metu, 3tikrai, kuomet net nebegali istvert, o akys verciasi ir kvepavimas dingsta, o galvoj tiesiog spaudzia jauduliukas. Lengviau padeda patirti orgazma pasikalbejimas su savo antraja puse apie tai kas patinka o kas ne sekso metu, kokios pozos jaudina tave. aisku p daugelio metu bendravimo, jis jau zino erogenines zonas ir kt.
Oralinis, tai yra mano antrosios puses uzvedmas ir pradzia, nuo to prasideda musu seksas. myletis malonu suniuku, misionieriumi ir pan. priklausomai nuo organizmo.
0
Filtruoti žinutes:
Prieš...

SOS centras

Susisiekite su mumis

Užduokite klausimą, pasiūlykite idėją arba išsakykite problemą.

Klauskite gydytojo

Klauskite Prisimink.lt sveikatos specialistų tiesiogiai!

D.U.K.

Visi dažniausiai užduodami klausimai vienoje vietoje.

Žodynas

Nežinote jums svarbaus termino? Visi paaiškinimai čia.