Queen_Jo
Naujokė

Žinutės 3

Skyrybos

2016-09-17 09:34 (Prieš 3 m.)

Sveiki Žinau, kad yra n istorijų apie išsiskyrimus, bet kadangi kiekviena istorija individuali. Tad norėčiau pasidalinti savąja. Nemaniau, kad kada nors prireiks pagalbos priimant sprendimus savo gyvenime, bet dabar esu akligatvyje (ko gero emocijos ima viršų). Einu prie esmės. Palikau savo vaikiną, kartu buvome 9 metus, beveik metai kaip gyvename drauge. Priežasčių yra daug: skiriasi mūsų interesai, požiūris į gyvenimą. Pastaruosius metus mane tarsi graužia kirminas, jog esu ne su tuo žmogumi, ne savo kelyje. Nepaminėjau svarbiausio, prieš metus įvyko incidentas, buvome draugų vakarėlyje, jis nusigėrė, kaip sakoma "iki žemės graibymo"... Ir puolė mane visų akivaizdoje, griebė mane už kaklo (nesmaugė, bet stipriai sugriebė) ir labai stipriai mane pastūmė. Žinoma, tuoj pat pribėgo kiti vyrai, patraukė mane nuo jo. Tą vakarą man tarsi žemė išslydo iš po kojų, nejaugi mano mylimas žmogus gali smurtauti. Žinoma, po viso to prasidėjo atsiprašinėjimai ir t.t. Ir, žinoma, priėmiau kvailiausią sprendimą gyvenime - atleidau jam. Nuo tos dienos kaskart bandžiau pamiršti, tai kas įvyko, tačiau supratau, kad to pamiršti aš nesugebu ir netgi bijau jo. Gyvenime niekada nemačiau agresijos, todėl tai man buvo baisiausia ką vyras gali padaryti moteriai. Ko gero, tai ir nužudė mano meilę jam. Netikiu pasakomis, kad "daugiau to nedarysiu", kadangi pamatė jog atleidau kartą, tikrai kada nors įvyks ir kitas. Stengiausi trumpai nupasakoti savo istoriją, kokio patarimo aš tikiuosi? Tiesiog norėčiau, kad kas nors išsakytų savo nuomonę mano pateiktai situacijai. Gal paskubėjau su palikimu? Negaliu šiandien blaiviai mąstyti, antra diena po skyrybų, jaučiuosi šlykščiai palikusi žmogų. Verkiu visą laiką, ko gero, dėl daugelio metų praleistų drauge, meilės nebėra, bet prisirišimas taip greitai nedings. Ačiū, už kantrybę skaitant, tikiuosi sulaukti nors keleto atsakymų.

Paklaidziuke
Naujokė

Žinutės 24
2016-11-23 12:17 (Prieš 3 m.)
Manau išsiskyrimas buvo geras sprendimas, nes leido tikrai per daug sau... esu susipažinusi su smurtu kai alkoholis veikia... nieko gero. Žmogui reikškia negalima gerti VISIŠKAI
0
~GossipGirl~
Ekspertė

Žinutės 891
2016-09-18 20:03 (Prieš 3 m.)
Pasirinkai teisingai. Negali gyventi su zmogumi vien is prisiriimo, negali gyventi ir bijoti. Isivaizduoju, kad visas pasaulis jums abiems apsiverte aukstyn kojom - juk buvo kurta daug planu, svajoniu, kartu daug isgyvenot. Bet ar noretum teketi atityje uz zmogaus, kurio bijai ar nemyli? Geriau nutraukti tokius santykius dabar nei veliau, kai atsiras didesniu isipareigojimu.

Palinkesiu dabar pabuti kuri laika vienai, pasidziaugti nauju etapu ir nepulti isipareigoti vel. Tai ateis savaime Ir pamatysi, viskas praeina. Juolab, kad ir meiles nebera.
0
guodu guoda2
Ekspertė

Žinutės 3904
2016-09-18 17:33 (Prieš 3 m.)
Padarei taip kaip liepe sirdis. Visada skauda palikus zmogu, nesvarbu kiek laiko praeista kartu bet pamatysi tai praeis
0
Filtruoti žinutes:
Prieš...

SOS centras

Susisiekite su mumis

Užduokite klausimą, pasiūlykite idėją arba išsakykite problemą.

Klauskite gydytojo

Klauskite Prisimink.lt sveikatos specialistų tiesiogiai!

D.U.K.

Visi dažniausiai užduodami klausimai vienoje vietoje.

Žodynas

Nežinote jums svarbaus termino? Visi paaiškinimai čia.