Aiva96
Naujokas

Žinutės 0

Noriu nuoširdaus patarimo

2016-12-01 15:22 (Prieš 3 m.)

Sveikos moterys, merginos, panelės. Kad ir kaip keistai nuskambėtų, bet man reikia jūsų patarimo, aš esu 20 metų vaikinas iš Kauno. Taigi istorija prasideda taip. Mes su mergina draugaujame jau 5 metai, tačiau paskutiniai 2, o gal net 3 metai buvo atšalimo laikotarpis, aš suprantu, kad tai normalu, tačiau tęsiu toliau. Visada buvome laimingi, vienas kitu patenkinti, rodydavome daug dėmesio vienas kitam, bet vieną dieną aš staiga supratau, kad jai mano dėmesys neįdomus, apie seksą išvis galima tik pagalvoti arba tai būna kokį kartą ar porą į visus metus. Kažkaip ji man tapo sesė, toks tiesiog svarbus žmogus, kurį reikia parvežt iš universiteto ar kažkaip pasirūpinti. Tiesiog. Ji rengiasi prieš mane, tiesiog taip kambarys suprojektuotas, kad spinta prieš televizorių :D Ir tiesiog, matau, kad žiūriu į ją ir man nekyla jokių jausmų, nei jokio virpuliuko...Tiesiog atšalimas. Plius ji man sakė, kad mes atšalom ir galbūt reiktų skirtis, tačiau vis "bandydavom". Esmė tame, kad ji į mane nekreipė dėmesio, nes man ji buvo vienintelė iki tol, kol pradėjau bendrauti su tokia panele...Ji visai priešingybė mano draugei ir tiesiog mes esam gana vienodi ir tikrai daug aspektų sutariam vienodai.Ji man pradeda patikt, tačiau aš nenoriu palikti ir draugės, nes esu labai prieraišus, kad ir kaip blogai būtų. Taigi, jeigu kąnors supratote, norėčiau patarimo kaip elgtis būtų protingiau, ar kentėti su senąja, ar tiesiog bandyti aiškintis, skirtis ir eiti nauju keliu, galbūt geresniu? Ačiū už nuomones ;)

ViliusMazeika
Ekspertas

Žinutės 2829
2017-01-02 15:53 (Prieš 3 m.)
Labas. Aš per daug kvailas, kad tau galėčiau duoti gerą patarimą šiuo klausimu. O gal ir ne visai kvailas, bet gero patarimo, turbūt, nežinau. Bet pastebėjau, kad aistra dažniau atsiranda tarp skirtingų žmonių (ir būna didesnė), nei tarp panašių. Tuo tarpu vienas kitą geriau supranta panašūs žmonės. Kaip bebūtų, tau vis vien reikės ir to sekso ir tikros meilės. Ką daryti aš nežinau. Bet vieną duosiu tikrai gerą patarimą. Jei jau nuspręsite išsiskirti, tai padarykite tai gražiai, neprikiaulinkite vienas kitam. Išsiskirkite draugiškai. Gerbkite vienas kitą visada. Tuomet liks atviras kelias visada sugrįžti, ...kai tik panorėsite. Tai aš tikrai žinau...
ViliusMazeika
0
VirginaGus
Naujokė

Žinutės 13
2016-12-03 21:11 (Prieš 3 m.)
Santykiuose dažniausiai nebūna vienas blogas....
0
VirginaGus
Naujokė

Žinutės 13
2016-12-03 21:10 (Prieš 3 m.)
Be meilės gyventi sunku, bet dažnai mes patį tą žodį labai sureikšminam. Meilė daug daugiau nei vien seksas ar susižavėjimas. Nežinau ar dar nebandėt, bet gal būtų galimybė nuoširdžiai susėst ir pasikalbėti? Nekaltinant vienas kito, tiesiog apie jausmus. Mergina gali neberodyti tokio dėmesio, gal tiesiog todėl, kad nori rimtesnių santykių, įsipareigojimų - santuokos. Yra dalis mūsų tokių, kurios tai neigiam, bet kuri moteris nenori baltos suknelės? Ir daugiau...
Jei imsit draugauti su kita panele, tie jausmai iš pradžių gali būti kaip tornadas, bet praeis tiek pat laiko... Ar nenutiks taip pat? Jausmai painus dalykas., bet,, ugnis be malkų greit užgęsta". Svarbiausia gerai išsikalbėti. Jei pereisite tai, galite tapti ne tik geriausi draugai.
0
Modkvi92
Išsiregistravusi

Žinutės 1
2016-12-02 11:15 (Prieš 3 m.)
Sveikas. Manau esi dar jaunas ir jeigu jums su drauge liko tik prisirišimo jausmas, o ir atsirado kita mergina, tai manau verta pameginti, nes gyventi su žmogum be meilės nelinkėčiau niekam.
0
Filtruoti žinutes:
Prieš...

SOS centras

Susisiekite su mumis

Užduokite klausimą, pasiūlykite idėją arba išsakykite problemą.

Klauskite gydytojo

Klauskite Prisimink.lt sveikatos specialistų tiesiogiai!

D.U.K.

Visi dažniausiai užduodami klausimai vienoje vietoje.

Žodynas

Nežinote jums svarbaus termino? Visi paaiškinimai čia.