sekstazis
Naujokas

Žinutės 4

Nuo merginos skausmo dingo erekcija.

2008-01-03 08:55 (Prieš 11 m.)

Sveiki. Ieskojau informacijos internete apie pirmajį kartą ir radau jūsų puslapį. Man visai patiko čia pasiskaitinėti ir radau daug visai neblogų minčiu. Aš papasakosiu kas man nepavyko lytinio akto metu ir tikiuosi iš jūsų atsakymų ir pamokymu.

Naujų metų naktį su savo panele nusprendėme pasimylėti. Mudu draugaujame jau beveik 11 mėnesių ir meilė tikrai didelė. Sugulę į lovą mudu tam pasiryžome. Po trumpų bučinių mudu užmovėme prezervatyva ir aš užlipau ant jos. Vieta kur kišti radom iškart, nes kažkur buvai skaitęs, kad nevisi randa. (lol) Taigi po truputį įeidinėjau į ją. Visą laiką žiūrėjau į jos veido miną. Ji atrodo toj verks, matėsi jos veide neapsakomas skausmas. Nieko toliau nedaręs, tiesiog sustinges vietoje man nustojo stovėti... Ištikro kai ištraukiau jai skausmas šiek tiek atlėbo ir poto buvo daug juokoo, nes man nestovėjo. Kaip sakoma mano daigtas visiškai suglebo dar pamenu kaip bandėme ji prikelt. Taigi mergina man net oraliniu užsiiminėjo kol jis galiausiai atgijo Užsimoviau prezervatyva kitą išnaujo ir vėl mėginau įeiti į merginą. Varpa įkišau vos gal 2 centimetrus ir pamačiau kaip mano panelei vėl nežmoniškai skauda. Vėl sustojau ir nieko nedariau, norejau, kad jos skausmas šiek tiek sumažėtų. Paklausiau jos pora kartų ar testi, gal nori baigti. Ji atsakė test ir kagi bandžiau toliau. PO dar vieno nedidelio krustelėjimo, panelej pradėjo begti ašaros o as pamatęs kaip ji verkia ir kažkiek įsijaučiau į jos skausma. Ir šito pasakoje man vėl nustojo stovėti. Buvo labai gėda, bet panalė buvo labai supratinga ir mane suprato. Ta naktį viskas tuo ir užsibaigė.
Mum ta naktis kaip sakoma buvo pirmas bandymas, kuris nepavyko. Manau, kad galbut nebuvome teisingoje pozoje, buvome smarkiai susikaustę-neatsipalaidavę, trūko aistros,abu bijojome.

O kaip jūsų manimu buvo netaip, ka reiketų daryti ateityje?
aciu is anksto.

Filtruoti žinutes:
Prieš...

SOS centras

Susisiekite su mumis

Užduokite klausimą, pasiūlykite idėją arba išsakykite problemą.

Klauskite gydytojo

Klauskite Prisimink.lt sveikatos specialistų tiesiogiai!

D.U.K.

Visi dažniausiai užduodami klausimai vienoje vietoje.

Žodynas

Nežinote jums svarbaus termino? Visi paaiškinimai čia.