vanilinismedus
Ekspertė

Žinutės 3582

Būtiniausi daiktai prieš gimstant vaikiukui

2008-10-17 16:24 (Prieš 11 m.)

sveikos mamytes.kuriu sia tema nes tikiuosi ji man pagelbes perkant daiktus leliukui.ka jau esate susipirke busimam leliukui,ko truksta,ka reikia pirktis is anksciau.man jau 29sav.pab.beveik nieko neturiu ir jau planuojam didyjy apsipirkima,taciau net neysivaizduoju ko labiausiai reikia.ka reikia buti suruosus norint vykti i ligonine? ir t.t.

auraend
Naujokė

Žinutės 44
2016-09-07 10:22 (Prieš 3 m.)
Aš kai laukiausi lankiau paskaitas nėščiosioms http://www.avent.limedika.lt/nesciuju-kursai ir ten viską išsamiai papasakojo ką būtina turėti prieš gimstant kūdikiui, o ko nereikėtų skubėti pirkti. Patarti galiu, kad rūbelių vaikučiui nepripirkite per daug, nes labai greitai juos išaugs. Žaislų galite nepirkti iš anksto, gausite dovanų ir bet kada nupirksite, jei prireiks, o jų prireiks negreitai. :) Sauskelnių dideliais kiekiais neprisipirkite, nes gali netikti, nepatikti, alergizuoti ir pan.
0
rūtadomeikaitė
Naujokė

Žinutės 5
2016-07-20 08:28 (Prieš 3 m.)
Be visų šliaužtinukų, kojinyčių, rūbelių ir t.t svarbu turėti gera termometrą. Nes nesuprasi kada vaikučiui karštą, o gal jis serga ir jam yra temperatūros. Ar jam kambaryje gerai, ar vanduo vonelėje ne per šaltas.
0
Balandėlė1
Dalyvė

Žinutės 72
2015-11-17 07:30 (Prieš 4 m.)
Oho, kokie sąrašai   Bijo man dar tik pirmi mėnesiai tai, kol kas šliaužtinukai , mažos kepurytės ir kojinytės galvoj   Šypsosi mergina
0
Filtruoti žinutes:
Prieš...

SOS centras

Susisiekite su mumis

Užduokite klausimą, pasiūlykite idėją arba išsakykite problemą.

Klauskite gydytojo

Klauskite Prisimink.lt sveikatos specialistų tiesiogiai!

D.U.K.

Visi dažniausiai užduodami klausimai vienoje vietoje.

Žodynas

Nežinote jums svarbaus termino? Visi paaiškinimai čia.