elė1986
Ekspertė

Žinutės 1676

Oralinio sekso ypatumai

2009-01-22 19:48 (Prieš 10 m.)

Sveiki, kiekvienas zmogus renkasi, kas jam geriau. Kaip manote Jus ar ne zema uzsiimti oraliniuseksu merginoms?

Ziogas9999
Naujokas

Žinutės 27
2015-09-13 11:31 (Prieš 4 m.)
Jei atsakyti i pradini klausima, tai manau, kad vei vyrams, nei moterims/merginoms nera zema uzsiimti oraliniu seksu, ypac jei tai patinka abiems pusems.
Na o man asmeniskai, tai labai patinka saviskei daryti oralini, nes man labai patinka jos apatiniu lupyciu ir maksties kvapas, galima sakyti, kad mane tas kvapas uzburia ar kazkaip panasiai. Na ir dar labai patinka matyti jos orgazma, nes iprastinio sekso metu nelabai iseina smulkmenas pamatyti. O tokiu metu tai gali tiesiog jausti visus jos kuno virpejimus, raumenu susitraukimus, kartais su kojom taip galva suspaudzia, kad net sunku kvepuoti darosi   Šypsosi vaikinas.
Uzsiimti oraliniu seksu patogiausia vis tik ne lovoje, o ja pasiguldzius ant tvirto stalo arba virtuveje ant stalvirsio - rekomenduoju, pasiulykit saviskiams. Ypac gerai, jei stalo/stalvirsio aukstis daugmaz atitinka vyro klubu auksti, tada galima oraliniu labai gerai saviske sujaudinti, o tada is karto pratesti iprastiniu budu (moteris ant nugaros ant stalo, o vyras ant grindu).
O maniske tai kazkaip atmestinai man oralini daro, kaip tingedama, tai gaunasi, kad as kaip ir nuskriaustas kazkiek, bet ne beda, kompensuojasi kitais budais   Juokiasi vaikinas
0
Vanilline
Naujokė

Žinutės 25
2015-08-12 10:09 (Prieš 4 m.)
Oralinis visada gera mintis   Šypsosi mergina Aš visada sakiau, kad neveltui taip jaudina tas liežuvis ir ne veltui, jie tokie sukurti tinkantys vienas kitam   Šypsosi mergina Plius, puiki preliudija į ilgesnius žaidimus. Dažnai pasirenku pozą iš čia https://www.atsargus.lt/sekso-pozos/oralinio/ . Ir tada imuosi reguliavimo lovoj vietoj vakarienės ruošimo   Šypsosi mergina
0
Filtruoti žinutes:
Prieš...

SOS centras

Susisiekite su mumis

Užduokite klausimą, pasiūlykite idėją arba išsakykite problemą.

Klauskite gydytojo

Klauskite Prisimink.lt sveikatos specialistų tiesiogiai!

D.U.K.

Visi dažniausiai užduodami klausimai vienoje vietoje.

Žodynas

Nežinote jums svarbaus termino? Visi paaiškinimai čia.