Nekontraceptiniai tablečių privalumai

Poveikis odai

Spuogai yra dažna paauglių problema, tačiau jų gali būti ir suaugusiesiems. Viena pagrindinių spuogų atsiradimo priežasčių yra testosteronas (ir kiti vyriški hormonai), kuris stimuliuoja odos liaukas gaminti riebalus. Spuogai gali būti laikinas šalutinis poveikis pradėjus vartoti kontraceptines tabletes. Dėl to daug moterų mano, kad tabletės skatina spuogų atsiradimą. Iš tiesų, yra nustatyta, kad kontraceptinės tabletės gydo spuogus. Kai kurių gamintojų kontraceptinės tabletės, slopinančios vyriškų lytinių hormonų androgenų poveikį, gali būti skiriamos vidutinio sunkumo spuogams gydyti moterims, kurios pasirinko tabletes kaip kontracepcijos būdą. Dėl šios priežasties kai kurios tabletės gali būti skiriamos ir veido plaukuotumui gydyti kontracepcijos pageidaujančioms moterims.

„Kai kurios kontraceptinės tabletės yra skiriamos vidutinio sunkumo spuogams gydyti moterims, kurios pasirinko tabletes kaip kontracepcijos būdą.“

Mėnesinių simptomai

Kai kurių gamintojų kontraceptinės tabletės gali būti skiriamos emociniams ir fiziniams premenstruacinio disforinio sindromo (PMDS) simptomams gydyti. Šie simptomai būdingi vienai iš dvidešimtiems moterų ir yra apibūdinami kaip sunkūs nuotaikos, elgesio ir (arba) fiziniai negalavimai, užklumpantys moterį savaitę iki mėnesinių.

Kontraceptinių tablečių privalumai ir galimi šalutiniai poveikiai

 
 
 
 
Šiandien klausiame:

SOS centras

Susisiekite su mumis

Užduokite klausimą, pasiūlykite idėją arba išsakykite problemą.

Klauskite gydytojo

Klauskite Prisimink.lt sveikatos specialistų tiesiogiai!

D.U.K.

Visi dažniausiai užduodami klausimai vienoje vietoje.

Žodynas

Nežinote jums svarbaus termino? Visi paaiškinimai čia.