Naujienos

 • Invidualios konsultacijos kontracepcijos klausimais Antakalnio poliklinikoje
  Registruokis profesionaliai individualiai konsultacijai apie kontracepciją Antakalnio poliklinikoje.
 • Kviečiame į paskaitą apie kontracepciją Vilniaus Antakalnio poliklinikoje
  Vis dažniau visuomenė susiduria su dilema - ar gydytojai neatstovauja farmacinių kompanijų interesų, primygtinai rekomenduodami vienus ar kitus farmacinius preparatus. Todėl atsiranda priešprieša ir mitai. „Ar naudoti kontracepciją?“– šis pasirinkimas priklauso tik nuo moters ir jos partnerio. Medikai pasiruošę suteikti reikiamą informaciją ir numatyti galimą neigiamą poveikį sveikatai. Taip pat profesionalo lūpomis - atsakyti į jums rūpimus klausimus.
 • Tyrimas: tik 1 iš 10 lietuvių apie šiuolaikinę kontracepciją sužino iš ginekologo
  Baltijos šalyse atliktas tyrimas apie kontracepciją ir lytinį gyvenimą atskleidė, kad tik 10 proc. moterų Lietuvoje apie ilgalaikę kontracepciją sužino iš gydytojo. Devintą kartą mūsų šalyje minimos Pasaulinės kontracepcijos dienos proga pristatomas tyrimas „Tiesos analizė“ atskleidė 20-29 metų amžiaus moterų neinformuotumo sekso ir kontracepcijos klausimais problemą.
 • #AdiosBlogiemsIprociams, nes #MetasSvajoniuPokyciams
  „Bayer HealthCare“ nori įkvėpti moteris ryžtis svarbiems pokyčiams ir drąsiai prisiimti atsakomybę už savo sprendimus, taip pat – kontracepcijos pasirinkimą.
 • Ginekologas – geriausias patarėjas kontracepcijos klausimais
  Kontracepcijos metodų įvairovė šiandien yra didelė. Jie skiriasi patikimumu, sudėtimi, naudojimo būdu ir trukme. Ne visos kontracepcijos priemonės gali būti tau tinkamos, todėl prieš apsisprendžiant ką naudoti, būtina išsami ginekologo konsultacija. Skirdamas apsaugos nuo neplanuoto nėštumo priemonę, gydytojas atsižvelgia į moters amžių, gyvenimo būdą, kūno svorį, sveikatos būklę.
 • Nėštumui ruoškitės, bet nepersistenkite planuodami
  Medikai nesiūlo nėštumo planuoti kompiuterio programos tikslumu, tai didina įtampą, trukdo pastoti. Jeigu naujas narys šeimoje nelaukiamas arba reikia keleto metų atsikvėpti, geriau pasirūpinti patikima kontracepcija. Apie netikėtus pastojimus ir jų prevenciją kalbamės su ginekologe dr.Žaneta Kasilovskiene.
 • Intymūs santykiai po gimdymo
  Pogimdyminis periodas greitai baigiasi, organizmas atsistato, ir iškyla keletas amžinų klausimų apie intymius santykius po gimdymo. Skaitytojų paragintos imamės klasikinės temos...
 • Atsakome į moterų klausimus apie gimdos spirales
  Iškilus diskusijoms interneto forumuose ir socialiniuose tinkluose, norėtume reaguoti į pasisakymus apie „Bayer“ gimdos spirales. Jaučiame pareigą paneigti tą informaciją, kuri yra klaidinanti ir pateikti duomenis, pagrįstus moksliniais tyrimais.
 • Šiuolaikinės moterys nebenori „netyčiukų“
  Veiklioms, užsiėmusioms moterims planuoti savo gyvenimą padeda modernios kontraceptinės priemonės. Vienas iš efektyviausių, saugiausių ilgalaikės kontracepcijos metodų – hormoninės spiralės. Jas renkasi vis daugiau moterų visame pasaulyje, tačiau lietuvės gerokai atsilieka. Tai lemia kelios priežastys: trūksta informacijos, be to, jos brangiai kainuoja. Lietuvoje vienintelėje iš Baltijos šalių nė viena apsaugos nuo nėštumo priemonė nekompensuojama.
 • Paauglio lytinio gyvenimo suaugusieji laukia su baime
  Devyni iš dešimties Lietuvos gyventojų baiminasi išgirsti apie lytinį gyvenimą pradėjusį paauglį. Tokia žinia neišgąsdintų tik 8,3 proc. apklaustųjų. Jei sužinotų, kad nepilnametis pradėjo lytinį gyvenimą, 46,2 proc. gyventojų labiausiai baimintųsi neplanuoto nėštumo, 25,9 proc. – lytinės infekcijos, 10,1 proc. – aborto. Tokius duomenis atskleidė rugsėjo 26-osios, Pasaulinės kontracepcijos dienos proga, Šeimos planavimo ir seksualinės sveikatos asociacijos ir „Bayer HealthCare“ užsakytas visuomenės nuomonės tyrimas.
 
 
 
Šiandien klausiame:

SOS centras

Susisiekite su mumis

Užduokite klausimą, pasiūlykite idėją arba išsakykite problemą.

Klauskite gydytojo

Klauskite Prisimink.lt sveikatos specialistų tiesiogiai!

D.U.K.

Visi dažniausiai užduodami klausimai vienoje vietoje.

Žodynas

Nežinote jums svarbaus termino? Visi paaiškinimai čia.